KindziaxDD
KindziaxDD
  28 maja 2009 (pierwszy post)

Witam. Otóż szukam pomysłów i inspiracji na oryginalne zdjęcia. Szukam miejsce w które można wykonać zdjęcia. Macie jakieś pomysły oraz inspiracje?

Pozdrawiam;*

paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  28 maja 2009

Stacja pkp :lol: klasyczny i najpopularniejszy temat :lol:

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

andzey
andzey
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Otóż szukam pomysłów i inspiracji na oryginalne zdjęcia. Szukam miejsce w które można wykonać zdjęcia. Macie jakieś pomysły oraz inspiracje? Pozdrawiam;*


patrzac po zdjeciach uzytkownikow fotka.pl
najpopularniejszym miejscem jest toaleta
koniecznie biale kozaczki do tego
i cialo wypiete
KindziaxDD
KindziaxDD
  28 maja 2009

Mi bardziej chodzi o sesje zdjęciowe podchodzące pod takie profesjonalne:)

paulczkow
paulczkow: Stacja pkp


Też nad tym myślałam, ale nie wiem w jakim stylu te foty.:( Nie umiem kurde znaleźć fajnych zdjęć ze stacji>:(
bartheq
bartheq
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie umiem kurde znaleźć fajnych zdjęć ze stacji

to proponuje poszukac innego hobby (:
paulczkow
Posty: 18573 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 20
paulczkow
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najpopularniejszym miejscem jest toaleta

cicho ostatnio widzialem tutaj na fotce calkiem ciekawe i podchodzace juz pod lekki fashion zdjecie w toalecie czy tez lazience, oczywiscie jak mowie mialo to maly wyraz artystyczny ;d

Pewne rzeczy sie nie zmieniaja ;) Kobieta idealna ;)

Flo
Flo
  28 maja 2009

haha a może jeszcze mamy Ci powiedzieć jak modelkę ustawić, jak skadrować i który guziczek nacisnąć?

hotstufff
hotstufff
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Otóż szukam pomysłów i inspiracji na oryginalne zdjęcia. Szukam miejsce w które można wykonać zdjęcia. Macie jakieś pomysły oraz inspiracje?

na starcie widać, że nie odnajdujesz się w tej całej ''pasji''. kogo to na prawdę interesuje to i odnajduje się w tym i ma masę pomysłów na fajne zdjęcia.
Fieska
Fieska
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś pomysły oraz inspiracje?


Konto usunięte
Konto usunięte: oryginalne zdjęcia


Jeżeli chcesz oryginalne zdjęcia to nie pytaj się nas czy mamy inspirację. Oryginalne będą wtedy, kiedy będzie to Twój pomysł, a nie kopia kogoś innego.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Otóż szukam pomysłów i inspiracji na oryginalne zdjęcia. Szukam miejsce w które można wykonać zdjęcia. Macie jakieś pomysły oraz inspiracje?

noo ja np. jak pozuje to yy jakoś to tak samo z siebie wyjdzie ;P

Zalezy co jest pod ręką ;O

Najlepiej jakiś stary budynek przeznaczony do zburzenia .. albo most ... ;]
NoirLune
NoirLune
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nad tym myślałam, ale nie wiem w jakim stylu te foty.:( Nie umiem kurde znaleźć fajnych zdjęć ze stacji>:(

chyba żartujesz! to nie jest zajęcie dla Ciebie jak widać
JablekSmak
JablekSmak
  28 maja 2009

ale chodzi Ci o zdjecia na ktorych Ty jestes i po prostu miejsce jest ciekawe, czy chcesz zrobic zdjecie pieknego krajobrazku, jakis widok, na ktorym nie ma Ciebie, ew. jakiejs innej osoby czy po prostu cos w tym stylu. bo nie wiem, jakie miejsca moge Ci polecic. znam wiele ciekawych miejsc, roznie bywa, ale to zalezy od tego, jakie zdjecia chcesz zrobic.

Alucard
Alucard
  28 maja 2009

aha.
dla ciebie proponuje duże lustro i flash i pamiętaj o efekcie zakrycia tym flaszem twarzy bo to naprawdę ważne dla uzyskania Dobrej fotki :)
Plus daj na glitery dodaj pełno brokatu i napis.
LoVci2m wa5

Fieska
Fieska
  28 maja 2009
Alucard
Alucard: aha. dla ciebie proponuje duże lustro i flash i pamiętaj o efekcie zakrycia tym flaszem twarzy bo to naprawdę ważne dla uzyskania Dobrej fotki :) Plus daj na glitery dodaj pełno brokatu i napis. LoVci2m wa5




:mrgreen:
hotstufff
hotstufff
  28 maja 2009
Alucard
Alucard: aha. dla ciebie proponuje duże lustro i flash i pamiętaj o efekcie zakrycia tym flaszem twarzy bo to naprawdę ważne dla uzyskania Dobrej fotki :) Plus daj na glitery dodaj pełno brokatu i napis. LoVci2m wa5

to było trochę chamskie :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.