Farida
Farida
  22 maja 2009 (pierwszy post)

Siema, jeśli organizujesz warsztaty fotograficzne zgłoś się do nas - chcemy promować takie inicjatywy. Zachęcamy Was do zakładania klanów regionalnych w celu organizowania wypadów w stylu fotoday - juz teraz powstaje stronka gdzie będzie można zgłosić klan i szukać wg miejscowości. To pozwoli na zgromadzenie i umówienie się z osobami zainteresowanych wypadem w plener, a efekty tych wypadów można wgrać do albumów zdjęciowych na klanie.

artphotos
artphotos
  22 maja 2009

Jestem jak najbardziej kurde ZA!

Jak ktoś ma ochotę połazić po Wawie a w pojedynkę mu głupio, to walcie do mnie!
Jakie zdjęcia robię, oceńcie po mojej stronie.
Od 4 czerwca do 12 czerwca mam urlop i chętnie pofocę.

BasQa
BasQa
  22 maja 2009
Pomysł jak najbardziej fajny ;)
bartheq
bartheq
  22 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś ma ochotę połazić po Wawie a w pojedynkę mu głupio, to walcie do mnie!

hmm... http://fotospacery.pl, http://www.mmwarszawa.pl/4305/2009/5/9/photo-day--zdjecia--wideo?districtChanged=true i jeszcze http://spaceryfotograficzne.waw.pl/ chociaz tych ostatnich juz nie lubie (:

jakby sie jakas sensowna ekipa zebrala to i z fotka mozna polazic...
MateuszNHbw
MateuszNHbw
  22 maja 2009

No no dobry pomysł

artphotos
artphotos
  22 maja 2009

Skoro jesteśmy na Fotce, działajmy na niej.
Jest ekipa?

Alucard
Alucard
  22 maja 2009

Jak najbardziej Za

htsz
htsz
  22 maja 2009

jeżeli już taki pomysł się pojawia to proponuję portalowi Fotka przejąć nad tym pieczę. Skoro takie strony jak "mojemiasto" potrafią zorganizować photo day, dogadać się z różnymi osobami, aby w jeden dzień wpuścili fotografów do jakiegoś budynku / na jakąś posesję, to myślę, że tak dużej firmie to nie sprawi problemu a przy okazji przyczyni się do większej reklamy, niech fotka nie będzie portalem kojarzonym tylko z barbie po solarce pstrykających focie od lustra.

LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niech fotka nie będzie portalem kojarzonym tylko z barbie po solarce pstrykających focie od lustra.

Haha że niby powrót fotki.pl do jej pierwotnej misji ? :-)
Farida
Farida
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli już taki pomysł się pojawia to proponuję portalowi Fotka przejąć nad tym pieczę. Skoro takie strony jak "mojemiasto" potrafią zorganizować photo day, dogadać się z różnymi osobami, aby w jeden dzień wpuścili fotografów do jakiegoś budynku / na jakąś posesję, to myślę, że tak dużej firmie to nie sprawi problemu a przy okazji przyczyni się do większej reklamy, niech fotka nie będzie portalem kojarzonym tylko z barbie po solarce pstrykających focie od lustra.


Wlasnie to chcemy zrobic;) moj post ma na celu zebranie chetnych i Waszych opinii:)
Farida
Farida
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: htsz:niech fotka nie będzie portalem kojarzonym tylko z barbie po solarce pstrykających focie od lustra. Haha że niby powrót fotki.pl do jej pierwotnej misji ? :-)


A czemu nie?:) w samej naszej firmie jest sporo maniakow fotografii, wiec przy okazji sami się wyżyjemy przy tego typu inicjatywach ;)
Farida
Farida
  23 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli już taki pomysł się pojawia to proponuję portalowi Fotka przejąć nad tym pieczę. Skoro takie strony jak "mojemiasto" potrafią zorganizować photo day, dogadać się z różnymi osobami, aby w jeden dzień wpuścili fotografów do jakiegoś budynku / na jakąś posesję, to myślę, że tak dużej firmie to nie sprawi problemu a przy okazji przyczyni się do większej reklamy, niech fotka nie będzie portalem kojarzonym tylko z barbie po solarce pstrykających focie od lustra.


Załóz prosze klan w stylu "Fotoday Warszawa" i podaj tutaj linka, z pewnoscia z tego forum troche osob sie zapisze i juz bedzie mozna cos organizowac :) Pomożemy Ci w tym ;)
Farida
Farida
  23 maja 2009

sorry mialo byc do: artphotos

Załóz prosze klan w stylu "Fotoday Warszawa" i podaj tutaj linka, z pewnoscia z tego forum troche osob sie zapisze i juz bedzie mozna cos organizowac :) Pomożemy Ci w tym ;)

artphotos
artphotos
  23 maja 2009

Jak proponujesz, tak robię :)

Oto klan dla Warszawiaków, którzy chcą tworzyć wspólnotę z migawkami zamiast powiek.

artphotos
artphotos
  23 maja 2009
http://www.fotka.pl/klan/786018/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.