evol88
evol88
  18 maja 2009 (pierwszy post)

cena aparatu hmm patrzec na raty zeby nie byly wieksze jak 35 zł miesiecznie
aparat co mam miec ? robic dobre zdjecia i to jak najlepiej z duza szybkoscia ze nie musze dlugo czekac na przetwazanie zdjecia :[
Nagrywanie filmów z dzwiekiem
wiecej wymagan nie mam co prawda dobrze by było jak by był mały

co powiecie na
http://www.euro.com.pl/cyfrowe-aparaty-kompaktowe/dane-techniczne-canon-digital-ixus-870-is-zloty.bhtml
Canon Digital Ixus 870 IS

interesują mnie tylko oferty z tej strony :)

delikatny009
delikatny009
  18 maja 2009

hmm szybkość zapisu zdjęcia w dużej mierze zależy od tego jakiej karty pamięci użyjesz

EBxD
Posty: 53 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
delikatny009
delikatny009
  18 maja 2009
EBxD
EBxD: Proponuje ten aparacik : http://www.euro.com.pl/cyfrowe-aparaty-kompaktowe/opis-canon-powershot-sx10-is.bhtml I do tego tą kartę : http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-foto-i-kamer/karty-pamieci/dane-techniczne-sandisk-extreme-iii-sdhc-4-gb.bhtml

30 rat x 48,33 zł
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  19 maja 2009

nie wiem jak teraz.. ale kiedys jak zobaczylem zdjecia z Canona (kompakt) 3 Mpxl... i porownalem ze zdjeciami z mojego Olympusa 860-L (kompakt 1.3 Mpxl) ... w tym samym miejscu, tego samego dnia robione, o tej samej godzinie i ptzy tym samym oswietleniu... to sie zastanawialem z jakiego telefonu wydlubali elektronike tego Canona i po co wsadzili go w obudowe od aparatu...

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  19 maja 2009

Canon ixus to bardzo fajne , zgrabne kompakciki :) nie wiem jak z nagrywaniem filmów bo dla mnie to bzdura w aparacie ale chyba nagrywają :P
na pewno estetycznie ładne są :P
myślę że złym wyborem to nie będzie :)

ale szybki to naprawdę jest 1 ds Mark III :p ale tu się w ratach nie zmieścisz ani euro tego ei mają :P

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  19 maja 2009

a jak juz jestes artLicho... to mnie powiedz.. czy.. pakowac sie w xDpicture czy w adapter xD dla microSD .. czy lepiej zainwestowac w compactflash ? .. co bedzie najszybsze ? .. obecnie mam xD 1 GB .. ale to troszke za malo

andzey
andzey
  19 maja 2009

CF sa najszybsze
SanDisk Extreme zwlaszcza

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  19 maja 2009

j.w. :P ...... [znaki pokraki] ;p

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

andzey
andzey
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CF sa najszybsze SanDisk Extreme zwlaszcza


zapomnialem dodac
max predkosc 30Mb/sek

i na boga kup w normalnym sklepie i zaplac troszke wiecej
a nie na allegro (tam jest 100% podrobek), bo to sie moze zle skonczyc dla twojego aparatu
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  19 maja 2009

no o podrobach na allegro juz sie naczytalem sporo... ale slyszalem tez ze i do sklepu trafiaja podrobki.. :/

po czym rozpoznac ze CF jest oryginalna ?

andzey
andzey
  19 maja 2009
Exciter
Exciter: po czym rozpoznac ze CF jest oryginalna ?


kiedys byl taki temat na CB o tych podrobach i jak je rozpoznac
wiekszosc z nich ma ten sam numer seryjny karty
mysle ze jak zagooglujesz to ci wywali co i jak
Exciter
Posty: 11071 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
Exciter
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc z nich ma ten sam numer seryjny karty


no to trzeba bedzie kupic conajmniej dwie zeby sie upewnic i miec z czym porownac :)
evol88
evol88
  19 maja 2009

nom widze tylko jedna propozycja i do tego nie podoba sie mi ;) za duże to jest :)

nom i :

Konto usunięte
Konto usunięte: 30 rat x 48,33 zł


wiec odpada :)
andzey
andzey
  19 maja 2009
Exciter
Exciter: no to trzeba bedzie kupic conajmniej dwie zeby sie upewnic i miec z czym porownac :)


niekoniecznie
byl gdzies na sieci podany numer ktory maja wszystkie lewe Sandiski nabity
byl on ten sam dla wszystkich podrabianych kart
(chinczycy sa jednak leniwi :mrgreen: )
poza tym pordobki maja inne etykiety nalepki itp (chodzi glownie o kolor)

mysle ze jak pojdziesz do FotoPajaca (fotojokera) na bank dostaniesz orginal
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.