Hello3Kitty
Hello3Kitty
  16 maja 2009 (pierwszy post)
Witam. Mam dla was instrukcję czyli , Akcje ' do programu Adobe PhotoShop ! tz. Koloryzacje :)

>>

1. Otwieramy w Photoshopie dowolne zdjęcie. Nie powinno być b.ciemne, bo efekt nie wyjdzie za ładny.

2. Wybieramy: warstwa[layer ] > nowa warstwa wypełnienia[new fill layer] > kolor kryjący[solid color] i ustawimy kolor 0B1C42. W oknie warstwy zmieniamy tryb mieszania ze Zwykły[Normal] na Wyłączenie[exclusion]. podgląd koloru. Naciskamy na klawiaturze CTRL+J.

3. Wybieramy: Warstwa[ang.Layer] > Nowa warstwa dopasowania[ang. New adjustment layer] > Balans Kolorów[Color Balance]. I ustawimy tak.

4. Wybieramy: Warstwa[Layer] > nowa warstwa dopasowania[new adjustment layer] > poziomy[levels] i ustawiamy tak.

5. Wybieramy: Warstwa[Layer] > Nowa warstwa dopasowania[new adjustment layer] > kolor selektywny[selective color] i ustawiamy tak.

6. Wybieramy: Warstwa[Layer] > nowa warstwa dopasowania[new adjustment layer] > poziomy[levels] i ustawiamy tak.

7. Wybieramy: Warstwa[ang.Layer] > Nowa warstwa dopasowania[ang. New adjustment layer] > Balans Kolorów[Color Balance]. I ustawimy tak.



Myśle że jakoś pomogłam. Będe dawała więcej instrukcji :)
źródło: fuckingpoison.blog.onet.pl/
Alucard
Alucard
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Będe dawała więcej instrukcji :)

A rozumiesz je chociaż?
Czy tylko kopiuj wklej?
Hello3Kitty
Hello3Kitty
  16 maja 2009

Rozumiem. Ja się bawie Adobe PhotoShop już ponad 4 latka . Nie jest to zwykłe kopiuj wklej gdyż ja to wszytko umiem i znam bardzo dużo Akcji. Jak wykonuje jakąś akcje to zapisuje ją sobie w Adobe i nie musze już jej później robić krok po kroku bo wystraczy że kliknę w Menu Akcji na wybraną akcję i już zdjęcie automatycznie jest wykonane. Dałam tą instrukcje bo znalazlam ją w internecie i pomyślałam sobie że się innym przyda ;-)

Flo
Flo
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Adobe i nie musze już jej później robić krok po kroku bo wystraczy że kliknę w Menu Akcji na wybraną akcję i już zdjęcie automatycznie jest wykonane

lol. faktycznie mistrz :ninja:
Alucard
Alucard
  16 maja 2009
Flo
Flo: lol. faktycznie mistrz

Z mistrzem nie pogadasz :rotfl:
Hello3Kitty
Hello3Kitty
  16 maja 2009

Takk.. tyle żeby tak było trzeba pierw akcję samemu wykonać . ;-) i żeby spełniała nasze wymagania. Ja osobiście już wykonałam dużo akcji i zapisałam je sobie i używam ich do dziś . Wam się to wydaje takie proste, a wcale takie to nie jest ... bo na wykonanie wlasnej akcji trzeba poświęcić troszke czasu i cierpliwości.

takieblablabla
takieblablabla
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się bawie Adobe PhotoShop już ponad 4 latka

nie widać tego po twoich zdjęciach.
anioleceq
anioleceq
  16 maja 2009

no to może daj pod tymi instrukcjami linki do gotowych akcji twojego wykonania? ;]

po co się męczyć :)

anioleceq
anioleceq
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dałam tą instrukcje bo znalazlam ją w internecie i pomyślałam sobie że się innym przyda ;-)

[;

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście już wykonałam dużo akcji i zapisałam je sobie i używam ich do dziś

no to może takie nam pokazuj, a nie z neta które każdy sobie sam może znaleźć;)
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  16 maja 2009

gotową akcję można z devianta ściągnąć :P

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  16 maja 2009

dziwnie ta instrukcja napisana obrazkow nie widac :and: mi jakies zolte tlo sie zrobilo a krolika ktorego przerabialam nie widac :and:

GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gotową akcję można z devianta ściągnąć :P

wlasnie szukam i znaleźć nie moge wszystko po angielsku :and: poda ktos link zeby takie cudenko sciagnac?
artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  16 maja 2009
GieKSiarka
GieKSiarka: wlasnie szukam i znaleźć nie moge wszystko po angielsku poda ktos link zeby takie cudenko sciagnac?

bez linkowania - oni to mają w przykładach obrazków
pod colorize czy cuś szukaj

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

anioleceq
anioleceq
  16 maja 2009
GieKSiarka
GieKSiarka: wlasnie szukam i znaleźć nie moge wszystko po angielsku poda ktos link zeby takie cudenko sciagnac?

do tej konkretnej nie wiemczy są, szukaj w resources & stock images ->application resources-> Photoshop Actions
Caroline357
Caroline357
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Mam dla was instrukcję czyli , Akcje ' do programu Adobe PhotoShop ! tz. Koloryzacje :)

radziłabym nie kopiowac prac innych, tylko samemu coś napisac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.