horsefire16
horsefire16
  14 maja 2009 (pierwszy post)

lg ku990i se k850 i samsung f480 bo zamierzam kupic ktorys z tych telefonow

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  14 maja 2009

aparat w telefonie to zawsze tylko dodatek także jakości jakieś super nie bedzie
ale z tych wymienionych sądzę iż sony ze względu na wykorzystanie soczewki vario tessar carl zeiss

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lg ku990i se k850 i samsung f480 bo zamierzam kupic ktorys z tych telefonow

wiem jaki jest aparat w nokii xpress music 5310
mam nawet pare fotek
delikatny009
delikatny009
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lg ku990i se k850 i samsung f480 bo zamierzam kupic ktorys z tych telefonow


Jak chcesz w miarę zdjęcia to SE
Alucard
Alucard
  14 maja 2009

SE :tak:
najlepiej cybershot.

LaTuaOmbra
LaTuaOmbra
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: soczewki vario tessar carl zeiss

notabene sony z ich soczewką carl zeiss w kompaktach dawało naprawdę dobrą jakość w tym segmencie ;-)
SynysterGates22
SynysterGates22
  15 maja 2009

Hmmm zdecydowanie polecam KU990 jestem szczęśliwym posiadaczem:) i jestem zadowolony i z aparatu i z kręcenia filmów

SynysterGates22
SynysterGates22
  15 maja 2009

Alucard SE to jest totalne G

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Alucard SE to jest totalne G

może jako telefon ale jeśli chodzi o aparaty ( czyli ten mizerny dodatek do telefonów) to Sony z cybershotem wygrywa ;]

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

mmmarcinnn1987
mmmarcinnn1987
  15 maja 2009

Mam SE K850i, jest niezly ale ma problemy z robieniem zdjęć np w nocy, szczegolnie jesli chodzi o twarze, o np zrobieniu zdjecia pelni ksiezyca nawet nie wspomne. Albo wychodza biale przez mocny blysk lampy albo ciemne, ciezko jest zrobic w miare dobra fotke.

lovinjuubejbi
lovinjuubejbi
  15 maja 2009

se k850 ;d

artLiszka
Posty: 8401 (po ~110 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 4
artLiszka
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam SE K850i, jest niezly ale ma problemy z robieniem zdjęć np w nocy, szczegolnie jesli chodzi o twarze, o np zrobieniu zdjecia pelni ksiezyca nawet nie wspomne. Albo wychodza biale przez mocny blysk lampy albo ciemne, ciezko jest zrobic w miare dobra fotke.

bo to jest tylko gadżet do telefonu nie aparat .... i jako gadżet ma prawo sobie nie dawać rady :) jakby dawał to po kij aparaty?

"Na ścianie twarze których wizerunkiem żywisz się, On fotograf dziki wampir pije ludzką krew, On fotograf żyje obcym w swoim ciele...Teraz wiesz kradniesz dusze poprzez zdjęcia swe [...]"

PatrykkWNC
Posty: 17 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
PatrykkWNC
  16 maja 2009

polecam n95 ;d

Czasami najgłośniej przemawia milczenie..!

xRebelYell
xRebelYell
  16 maja 2009

zdecydowanie w żadnym.
no chyba, że potrzebny Ci on do robienia sobie zdjeć na n-k.

damdi92
damdi92
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: se k850


cybershot.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.