Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
W tym wątku możesz pochwalić się swoimi fotkami i wklejać do nich linki, a inni oceniają, komentują, udzielają rad itd;)
LostOf
LostOf
  4 listopada 2014

Nie pije. Wcale i w żadnej postaci- dla jasności.
Nie pale i nigdy nie maiłem nawet papierosa w ustach.
I co w tym takiego dziwnego???

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: fontann nie bylo

Lepiej czekać na deszcz i kałuże, odbicia nocne [wieczorne, a szybko się ciemno robi] w kałużach na rynku w Krk wyłożonego takim ciekawym brukiem i taką ilością różnych świateł wyjdą pewno nieziemsko.. Jak będę miał okazję to może przy okazji wpadnę się zrehabilitować i coś spróbuję strzelić, bo z tych fotek co zrobiłem teraz nie jestem za specjalnie zadowolony..
razotka
razotka
  12 listopada 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobała Ci się woda, więc..

jak dla mnie fajny kadr :-)
odjęłabym jedynie trochę 'kelwinów'
np:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej czekać na deszcz i kałuże, odbicia nocne [wieczorne, a szybko się ciemno robi] w kałużach na rynku w Krk wyłożonego takim ciekawym brukiem i taką ilością różnych świateł wyjdą pewno nieziemsko.. Jak będę miał okazję to może przy okazji wpadnę się zrehabilitować i coś spróbuję strzelić, bo z tych fotek co zrobiłem teraz nie jestem za specjalnie zadowolony..

O deszcz ciezko u nas ostatnio...
Tez myslalam, o czyms w tego typu klimacie...
Konto usunięte
Konto usunięte: np:

a Ty kiedy wstawiszjakies swoje nowosci? :woot:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LostOf
LostOf
  15 listopada 2014

Razotka, dziękować za radę, dziś coś wrzucę więc może też coś dostrzeżesz. Co prawda wolę eksperymentować bardziej z kadrem niż obróbką, ale to zawsze coś

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: O deszcz ciezko u nas ostatnio... Tez myslalam, o czyms w tego typu klimacie...

No to mam do Cb ciekawy pomysł, który może Ci się uda szybciej i jest a propo "ruchu" więc też powinien Ci się spodobać:)
Jak wrócę do domu to wrzucę [raczej wieczór] pozdrawiać
LostOf
LostOf
  15 listopada 2014

Tak przy okazji nadmienię, że to bardzo dobry sposób na to by zwiększyć swoje umiejętności i poćwiczyć,można robić to śmiało za dnia w każdym mieście [przejeżdżające auta, bez długich czasów, statywu i bez umiejętności], chodzi o technikę nazwaną śledzeniem [przewidującym autofokusem] Oczywiście dzięki tej technice również m.in. można nauczyć się nadawać swoim zdjęciom wyraz i podkreślać/ wyodrębniać to co nas ciekawi. Tu rezultat, podobny jak z wodą [zatrzymanie czasu] A propo aut można w bardzo nietuzinkowy sposób chwycić, ulotne, zwykłe chwile, które przeważnie nam umykają, niesamowicie efektownie i naturalnie

To z ręki, chodziło o rozmycie tłumu, bez użycia przewidującego auto fokusa, ale nie wyszło, bo fotograf ustawił za krótki czas, żeby nie wydało się, że ręce mu się tak trzęsą, że aparatu w bezruchu utrzymać przez chwile nie umie. Taka Ciapa.. A szkoda, bo może wreszcie jakieś dobre zdjęcie by zrobił:)

No a tu ciekawostka, może ktoś zgadnie:) Oba Zdjęcia zostały zrobione w trybie w pełni automatycznym [bez ingerencji w jakiekolwiek opcje aparatu] jak to możliwe? Oczywiście to pokaz tańca ognia.


Również nie potrzeba żadnych umiejętności by zrobić takie zdjęcie, więc pytanie samo się nasuwa: Dlaczego na tym forum taka Cisza skoro to takie proste? Weźcie zróbcie jakieś foto:)!

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  16 listopada 2014

Ja tam sie nie znam na fotografii,zdjecie pstrykam marne,nie mam dobrego aparatu,oprocz tego w telefonie i śjakiegoś na dnie szuflady ale :

Yes,we can!
blondynka222
blondynka222
  17 listopada 2014

no fajne:)

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  17 listopada 2014

witam

andrzejno64
Posty: 7 (po ~114 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
andrzejno64
  21 listopada 2014
Gejszalicious
Gejszalicious: NataIia: Nie wstawie swoich, bo mnie wyśmieją. to po kij nabijasz??http://wd8.photoblog.pl/lvp4/200905/CA/37911807.jpg


a dlaczego maja cię od razu wyśmiać, ja tak samo niefotogieniczny
MediaGroup
MediaGroup
  22 listopada 2014

Dzień dobry



XxCyberschotxX
Posty: 3 (po ~340 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
wpis jest ukryty
XxCyberschotxX
Posty: 3 (po ~340 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
wpis jest ukryty
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  28 listopada 2014
XxCyberschotxX
XxCyberschotxX: zrobi to ktoś dla mnie


nie
Yes,we can!
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzień dobry

nie przekonują mnie do siebie.
Xeniaoxana1312
Xeniaoxana1312
  6 grudnia 2014

ja