Farida
Farida
  11 maja 2009 (pierwszy post)
W tym wątku możesz pochwalić się swoimi fotkami i wklejać do nich linki, a inni oceniają, komentują, udzielają rad itd;)
Chudyyy71
Chudyyy71
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczy, naprawdę baaardzo przerobione, pff.

Nie podoba mi się,ale ja się nie znam,więc się nie martw :ziober2:
NataIia
NataIia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka bestia Fakt, unikalny moment :D bo zazwyczaj to płyną i nic nie robią, tu akcja!

Obiektyw mu prawie do mordki włożyłam:Ssh:.
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam 'dopieszczać' oczy.

Jezus maria jakie boskie :zakochany:
kto to ;o
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, a co mi tam Pokazuję link a nie zdjęcie bo nie każdy musi chceć na nie patrzeć :D Uwielbiam 'dopieszczać' oczy. http://i42.tinypic.com/2ef4acg.jpg

jak dla mnie za mało kontrastu :)
ale na plus jest kard i pozycja osoby na zdjęciu, mina i ogólnie wyraz zdjęcia :))
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
olewaaa
olewaaa
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: więc się nie martw

Spoko loko.

NataIia
NataIia: Obiektyw mu prawie do mordki włożyłam

Zwierzaki jest najtrudniej fotografować, tak jak dzieci :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kto to ;o

Kasia, bo co? :O
:D
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
NataIia
NataIia:

wuhahaha dobre to jest :mrgreen:
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kasia, bo co? :O :D

eee bo myślałam, że Ty :ninja:
Ale oczy fakt cudne :zakochany:
NataIia
NataIia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwierzaki jest najtrudniej fotografować, tak jak dzieci :)

Wole zwierzęta fotografować, bo jednak umieją troche postać w tym samym miejscu, a nie kołysać sie jak dzieci. Do dzieci nie mam cierpliwości. 8732648746 razy powtarzać 'nie ruszaj się!' :and:.
anioleceq
anioleceq
  11 maja 2009

Nieostre, ale lubię :zakochany:
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
NataIia
NataIia: Wole zwierzęta fotografować, bo jednak umieją troche postać w tym samym miejscu, a nie kołysać sie jak dzieci. Do dzieci nie mam cierpliwości. 8732648746 razy powtarzać 'nie ruszaj się!' .

hehe to przerzuć się na duże dzieci :tak:
btw. modelkom też każą się ruszać a nie stać jak słup soli :zonk:
Transcendencja
Transcendencja
  11 maja 2009
NataIia
NataIia: Wole zwierzęta fotografować, bo jednak umieją troche postać w tym samym miejscu, a nie kołysać sie jak dzieci. Do dzieci nie mam cierpliwości. 8732648746 razy powtarzać 'nie ruszaj się!' .

Istotnie - w takim razie musisz się zastosować do rad Miszcza Jody który twierdzi "Cierpliwości młody padawanie / ew w tymm wypadku padawanko" :and:
NataIia
NataIia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe to przerzuć się na duże dzieci btw. modelkom też każą się ruszać a nie stać jak słup soli

Zdjęcia robie wszystkim :ssh:.
Owszem, ale jak chce zdjecie takie, najzwyklejsze, niech postoi troche jak słup soli :D
anioleceq
anioleceq
  11 maja 2009
NataIia
NataIia: Wole zwierzęta fotografować, bo jednak umieją troche postać w tym samym miejscu

mój królik nie potrafi kiedy chcę żeby siediał w miejscu, :and:
NataIia
NataIia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Istotnie - w takim razie musisz się zastosować do rad Miszcza Jody który twierdzi "Cierpliwości młody padawanie / ew w tymm wypadku padawanko"

Nigdy nie miałam cierpliwości do dzieci. :C
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
NataIia
NataIia: Zdjęcia robie wszystkim . Owszem, ale jak chce zdjecie takie, najzwyklejsze, niech postoi troche jak słup soli :D

nO TO POWIEDZ, ŻE jak postoisz to pograsz z nim w piłkę :ninja: \zawsze działa :P