gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  24 listopada 2022 (pierwszy post)

Mam kilka pytań ,które interesują mnie i zapewne innych również :)
(Wszystkie umieszczam w jednym temacie. Przepraszam
,że tak dużo ,ale nie chce zakładać kilku tematów oddzielnych, i zaśmiecać Forum ).

1. Czy da się jakoś ustawić ,żeby mężczyźni nie podglądali mojego profilu?
(A jeszcze lepiej ,żeby nie dawali ocen i serduszek)
(Główny powód to zaznaczona , zła płeć!!!)
2. Jak usunąć osobę ze znajomych , wtedy gdy ten profil został zablokowany?
(Pokazuje mi się ciągle, że ma urodziny w powiadomieniach, a tego profilu dawno nie ma).
3. Niektóre profile podglądają mnie codziennie po kilkanaście razy,
a jak się z nimi spiszę , to okazuję się ,że w ogóle nie podglądają. O co chodzi?
4. Dlaczego tak jest ,że gdy dam na dowolny profil serce lub x , to po jakimś czasie to znika i trzeba klikać od nowa.
5. Zgłaszanie Profilu.
Czy gdy po wybraniu opcji "Zgłoś".
W okienku "Podaj powód naruszenia regulaminu" zostawię puste pole i to zgłoszę, będzie to rozpatrzone?
6. Osoby ,które możesz znać (powiadomienia).
Opcja nawet fajna (tylko chyba nie działa) , klikam X gdy nie znam osoby z propozycji.
A za kilka godz. proponują mi znów tą samą osobę.
Skoro nie znam to po co znów mi ją wciskać?

Jeśli ktoś z Administratorów , Moderatorów odpowie na te pytania.
Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 listopada 2022

Cześć.

gomela
gomela: 1. Czy da się jakoś ustawić ,żeby mężczyźni nie podglądali mojego profilu? (A jeszcze lepiej ,żeby nie dawali ocen i serduszek) (Główny powód to zaznaczona , zła płeć!!!)

Takie są ustawienia na tym portalu, ludzie maja różne orientacje. Z tego co kojarzę było tak, ale nie chce cię wprowadzać w błąd. Dawno dawno temu było w ustawieniach coś takiego jak " Funkcje specjalne" tam była możliwość wyboru od kogo chcesz otrzymywać decyzję lub całkowite wyłącznie tego skutkowało tym że nikt nie mógł na ciebie zagłosować, funkcje została zabrana.
Co do podglądacza też była możliwość ustawienia kto ma odwiedzać twój profil, również opcja została zabrana. Zdarza się że ludzie przy zakładaniu mylą płeć lub celowo podają złą płeć.
gomela
gomela: 2. Jak usunąć osobę ze znajomych , wtedy gdy ten profil został zablokowany? (Pokazuje mi się ciągle, że ma urodziny w powiadomieniach, a tego profilu dawno nie ma).

Taki profil zablokowany można usunąć w normalny sposób jak każdego innego znajomego. Rozwiązaniem było by "Ignorować użytkownika" i by nie wychodziło że ma urodziny ale niestety w powiadomieniach nie można "Ignorować" użytkowników którzy wkrótce obchodzą urodziny. Problem z danym profilem możesz zgłosić do Administracji pisząc na: https://fotka.com/kontakt Formularz kontaktowy.
gomela
gomela: 3. Niektóre profile podglądają mnie codziennie po kilkanaście razy, a jak się z nimi spiszę , to okazuję się ,że w ogóle nie podglądają. O co chodzi?

Dziwna sprawa ale na to pytanie to już musi ci ktoś z FT odpowiedzieć.
gomela
gomela: 4. Dlaczego tak jest ,że gdy dam na dowolny profil serce lub x , to po jakimś czasie to znika i trzeba klikać od nowa.

Ogólnie te wszystkie decyzję są z automatu usuwane, za jakiś czas będziesz mógł ponownie ocenić profil.
A dokładniej tak:
- głosy pośrednie (następny profil) po 7 dniach od oddania decyzji
- głosy nie: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- głosy tak: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- pary: po 180 dniach (pół roku) od połączenia w parę
Kasowanie głosów nie wpływa na liczniki otrzymanych decyzji, par. Głosy tak nie znikają również ze średniej.
gomela
gomela: 5. Zgłaszanie Profilu. Czy gdy po wybraniu opcji "Zgłoś". W okienku "Podaj powód naruszenia regulaminu" zostawię puste pole i to zgłoszę, będzie to rozpatrzone?

Na to pytanie, to już musi ci ktoś z FT - FP odpowiedzieć.
gomela
gomela: 6. Osoby ,które możesz znać (powiadomienia). Opcja nawet fajna (tylko chyba nie działa) , klikam X gdy nie znam osoby z propozycji. A za kilka godz. proponują mi znów tą samą osobę.

Mi tak samo się robi daję "X" a po jakimś czasie znów mi proponuję osobę jakąś tam który posiada mój znajomy w swoich znajomych. Ale mi to nie przeszkadza.
HardStyled83ddd0a
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  28 listopada 2022

Dziękuję Owad za odpowiedz :)
Czy jest szansa ,że ktoś z FT odpowie na resztę pytań?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 listopada 2022
gomela
gomela: Czy jest szansa ,że ktoś z FT odpowie na resztę pytań?

Na to pytanie jest mi ciężko odpowiedzieć. Ale kto wie, może ktoś napisze :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika MGlobalnyZdjeciaMGlobalnyZdjecia
Posty: 2 (po ~310 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MGlobalnyZdjecia
  3 grudnia 2022
gomela
gomela: 5. Zgłaszanie Profilu. Czy gdy po wybraniu opcji "Zgłoś". W okienku "Podaj powód naruszenia regulaminu" zostawię puste pole i to zgłoszę, będzie to rozpatrzone?
Fotka Przyjaciel musi wiedzieć w czym tkwi problem dlatego po to trzeba wpisywać powody naruszenia. Nie jesteśmy jasnowidzami i nie wszystko jest tak oczywiste po wejściu na profil dlatego też to spore ułatwienie dla naszej pracy. Profil zostanie sprawdzony natomiast gdy nie znajdziemy podejrzanej aktywności nie zostanie on zmoderowany/zablokowany. Z uwagi na dużą ilość fałszywych zgłoszeń może się również zdarzyć, że zostanie pominięty. Chyba, że zgłoszenie sprawdzi Fotka Team - oni mają więcej wglądu i możliwości w aktywność na serwisie.

Chcesz zostać Moderatorem Zdjęć i Filmików? Napisz do nas! :)

Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Punkt 3. Kontami posługują się boty w celu sztucznego zwiększenia ruchu? Najlepsze jest, kiedy zaczną atakować i dawać serduszko profile ukryte, które po wykupieniu członkostwa w Klubie Gwiazd magicznie znikały. To zakrawało o wyłudzenie? Zapewne i na tym portalu ilość użytkowników jest sztucznie nabijana. Przez 2 lata marnowania tu czasu, wszelkie wprowadzone zmiany uważam za niekorzystne. Kiedyś można było dać nawet własna tapetę na profil, a teraz przybiera to formę dającą wyłącznie możliwość biernego endżojowania się.

Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Punkt 3. Kontami posługują się boty w celu sztucznego zwiększenia ruchu? Najlepsze jest, kiedy zaczną atakować i dawać serduszko profile ukryte, które po wykupieniu członkostwa w Klubie Gwiazd magicznie znikały. To zakrawało o wyłudzenie? Zapewne i na tym portalu ilość użytkowników jest sztucznie nabijana. Przez 2 lata marnowania tu czasu, wszelkie wprowadzone zmiany uważam za niekorzystne. Kiedyś można było dać nawet własna tapetę na profil, a teraz przybiera to formę dającą wyłącznie możliwość biernego endżojowania się

Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Mechanika i możliwości tego forum też są... doskonałe! Jak usunąć przypadkowo zdublowany post?

Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Przeleciałem po kamerkach. Wszędzie wręcz slajdy a nie ciągłość transmisji. Pikzeloza tak okrutna, że przenosi/ rozrzuca spore fragmenty obrazu po ekranie. Dajcie jest chomikom, które napędzają kołowrotkami serwery Fotki. Na przestrzeni kilkudziesięciu m-cy wygląda to jak jakiś stan przedagonalny xD

Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Nie jest to kwestia ewentualnej niestabilności mojego łącza
Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeleciałem po kamerkach. Wszędzie wręcz slajdy a nie ciągłość transmisji. Pikzeloza tak okrutna, że przenosi/ rozrzuca spore fragmenty obrazu po ekranie. Dajcie jeść chomikom, które napędzają kołowrotkami serwery Fotki. Na przestrzeni kilkudziesięciu m-cy wygląda to jak jakiś stan przedagonalny xD
Stachurra
Stachurra
  9 grudnia 2022

Ale to jest gawno, edycja tworzy odrębny post.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.