Avatar użytkownika KrzysztofPtcKrzysztofPtc
Posty: 1 (po ~106 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KrzysztofPtc
  8 lipca 2022 (pierwszy post)

KTOŚ mi pomoże zmienic ustawienia by mi się nie wyświetlali faceci w PODGLĄDANIU oraz ponizej TAK NIE

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 lipca 2022
KrzysztofPtc
KrzysztofPtc: KTOŚ mi pomoże zmienic ustawienia by mi się nie wyświetlali faceci w PODGLĄDANIU oraz ponizej TAK NIE
Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji. Podglądać może każdy nie zależnie od płci + odawać decyzję na TAK/NIE.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 lipca 2022
KrzysztofPtc
KrzysztofPtc: KTOŚ mi pomoże zmienic ustawienia by mi się nie wyświetlali faceci w PODGLĄDANIU oraz ponizej TAK NIE
Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji. Podglądać może każdy nie zależnie od płci + odawać decyzję na TAK/NIE.
HardStyled83ddd0a
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  11 lipca 2022

Mnie też to drażni.
Jak mnie ktoś irytuje, to zgłaszam do aktywnego FP i zmieniają płeć na odpowiednią.
Innej opcji na to nie ma niestety.

gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  13 lipca 2022
Owad
Owad: Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji. Podglądać może każdy nie zależnie od płci + odawać decyzję na TAK/NIE.


I to jest błąd. Powinny być stosowne "filtry" co do tego.

FP Owad po co ,aż 2 takie same posty?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lipca 2022
gomela
gomela: Owad:FP Owad po co ,aż 2 takie same posty?
Czasami jest błąd, gdzie doda 2 takie same posty. Np gdy chcesz dodać posta to post się dodaje i przy 2 próbie tak samo, a po odświeżeniu strony nagle widnieją 2 takie same dodane posty.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.