Avatar użytkownika SapioseksualnaSapioseksualna
Posty: 5 (po ~200 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 45
Sapioseksualna
  19 czerwca 2022 (pierwszy post)

Hey, tak się zastanawiam: naprawdę nie ma sposobu na chamow na portalu? Wiem, że nie tylko ja jestem obrażana i wyzywana bo dałam X lub nie byłam zainteresowana sexem bez zobowiązań. Wiem, że moderatorzy nie wnikają w wiadomości prywatne, ale może warto zrobić opcje zgłaszania takich zachowań i usuwania takiego scierwa??

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  21 czerwca 2022

Najpierw należy zadać Sobie pytanie... Czy warto przejmować się takim zachowaniem?

Raczej normalny i zdrowo myślący człowiek, który ma szacunek do kobiety nie zaproponuje seksu bez zobowiązań czy czegokolwiek innego z nim związanego.
Wychodzi na to, że tylko głupcy bez szacunku, pozbawieni miłości i nadziei na miłość składają takie propozycje, a z takimi nie warto wchodzić w dyskusję i przejmować się nimi.

Facet który dostaje X od kobiety zostaje oburzony i przegrywa sam ze Sobą... Ty powinna czuć Cię wygrana, bo skoro napisał do Ciebie z pretensjami i Cię obraża, to wychodzi na to, że mocno go tym uraziłaś i jego to zabolało. W ten sposób otworzyłaś mu oczy pokazując, że może nie podobać się kobiecie. Takie typy niestety, ale mają zakodowane, że każdej się podobają i na siłę próbują cokolwiek ugrać, np. wysyłając Swoje koliberki.

Czy są sposoby na takie ewenementy? Są...
1. Opcja zgłoszenia jako spam.
2. Blokada
(Jeżeli Typ proponuje Ci sponsoring, a nie ma na to zgody Fotki, to jego konto zostanie zablokowane permanentnie)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.