Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 219 (po ~222 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 370
mlfs1988pl
  5 kwietnia 2022 (pierwszy post)

Rzecz do naprawy - kolejność wyświetlania zdjęć na profilach. Foty wyświetlają się w totalnie losowej kolejności, co sprawia, że w sytuacji gdy ktoś prowadzi sobie profil od powiedzmy 5 czy 10 lat (są tacy!), to zdjęcia są kompletnie pomieszane, kilka zdjęć nowych naprzemiennie z fotkami sprzed lat i znowu nowe i znowu sprzed lat.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 kwietnia 2022

Chyba o to chodzić o dodawanie zdjęć.

22 października 2017r była dodana modyfikacja dodawania zdjęć. Od tamtego czasu nowo dodane zdjęcia będą ładować się jako pierwsze na profilu tylko gdy widnieje na nich twarz. To znaczy że zdjęcia na profilu mogą być pomieszane, np dodasz zdjęcie krajobrazu lub swoje bez widocznej twarzy to takie zdjęcie może wylądować gdzieś pośrodku twoich zdjęć " sprawdzałem " a zdjęcie z dobrze widoczna twarzą zawsze dodaje się jako pierwsze na profilu.

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika hitminhitmin
Posty: 89 (po ~113 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
hitmin
  7 kwietnia 2022

Witam jesteś uosobionym przypadkiem komu to przeszkadza.
Dobrze jest jak jest.
Nie wszystkim da się do godzić.

A tak co do tego tematu tak na poważnie jak chcesz u kogoś oglądać new zdjęcia to masz zakładkę.
Nowe Fotki tam sobie przeglądaj.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 kwietnia 2022
mlfs1988pl
mlfs1988pl: Rzecz do naprawy - kolejność wyświetlania zdjęć na profilach. Foty wyświetlają się w totalnie losowej kolejności, co sprawia, że w sytuacji gdy ktoś prowadzi sobie profil od powiedzmy 5 czy 10 lat (są tacy!), to zdjęcia są kompletnie pomieszane, kilka zdjęć nowych naprzemiennie z fotkami sprzed lat i znowu nowe i znowu sprzed lat.

Możliwe że coś się zepsuło i nie umieszcza prawidłowo, coś właśnie też mi nie pasowało od dłuższego już czasu, nawet jak u siebie dodawałem zdjęcie to gdzieś daleko lądowało i nie powinno tak być, jak już to z pominięciem pierwszego zdjęcia które musi spełniać warunki regulaminu ale kolejne już może być dowolne zdjęcie, nie musi być to użytkownik z widoczną twarzą. Możliwe że jakieś inne warunki doszły i na tej podstawie umieszcza program odpowiednio umieszcza zdjęcie i np. z twarzą zdjęcia na początku albumu.

Owad
Owad: 22 października 2017r była dodana modyfikacja dodawania zdjęć. Od tamtego czasu nowo dodane zdjęcia będą ładować się jako pierwsze na profilu tylko gdy widnieje na nich twarz. To znaczy że zdjęcia na profilu mogą być pomieszane, np dodasz zdjęcie krajobrazu lub swoje bez widocznej twarzy to takie zdjęcie może wylądować gdzieś pośrodku twoich zdjęć " sprawdzałem " a zdjęcie z dobrze widoczna twarzą zawsze dodaje się jako pierwsze na profilu.


Raczej jest ten program zmieniony ( dopytywałem raz ale nie uzyskałem odpowiedzi ) i jakieś kolejne wytyczne uwzględnia np. żeby jakieś zdjęcie nie trafiło na początek, a program nigdy nie będzie idealnie działał i błędnie może czasem umieszczać.

hitmin
hitmin: A tak co do tego tematu tak na poważnie jak chcesz u kogoś oglądać new zdjęcia to masz zakładkę. Nowe Fotki tam sobie przeglądaj.

Tam nie ma wszystkich nowych zdjęć, akurat ten temat drążyłem aż doczekałem się potwierdzenia, konkretnych warunków nie uzyskałem.
Nawet użytkownicy zgłaszali problem https://fotka.com/forum/fotka/1252975,Brak_zdjecia_w_nowis i dane zdjęcia spełniały warunki i powinny się tam pojawić.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.