gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  29 marca 2022 (pierwszy post)

Dlaczego w Rankingu Kobiet jest pełno facetów?
Jak kobiety to kobiety i nikt tam chyba twarzy męskich widzieć nie chce.

Czy coś da się z tym zrobić?

(Ja przeglądam profile w woj.Lubelskim i tam akurat jest dużo facetów i to irytuje)
Pozdrawiam

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 marca 2022
Ostatnio edytowany: 26 kwietnia 1038
gomela
gomela: Dlaczego w Rankingu Kobiet jest pełno facetów? Jak kobiety to kobiety i nikt tam chyba twarzy męskich widzieć nie chce. Czy coś da się z tym zrobić? (Ja przeglądam profile w woj.Lubelskim i tam akurat jest dużo facetów i to irytuje) Pozdrawiam

Fakt pojawiają się tam mężczyźni. Sprawdzałam i nie ma żadnego błędu, użytkownicy nie chcąc przy założeniu konta podali nie poprawną płeć i takie sytuacje się zdążają.
HardStyled83ddd0a
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  29 marca 2022
Owad
Owad: Fakt pojawiają się tam mężczyźni. Sprawdzałam i nie ma żadnego błędu, użytkownicy nie chcąc przy założeniu konta podali nie poprawną płeć i takie sytuacje się zdążają.


To nie można im zmienić płci jakoś? To że są tu jako kobiety jest dla mnie trochę chore.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 marca 2022
gomela
gomela: To nie można im zmienić płci jakoś? To że są tu jako kobiety jest dla mnie trochę chore.

Jeżeli natrafimy na takie profile to płeć jest zmieniana na poprawną.
HardStyled83ddd0a
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  29 marca 2022
Owad
Owad: Jeżeli natrafimy na takie profile to płeć jest zmieniana na poprawną.


Mogę podac tu kilka profili ,albo na PW? Zrobiło by sie troche pożadku i normalnosci.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 marca 2022
gomela
gomela: Mogę podac tu kilka profili ,albo na PW? Zrobiło by sie troche pożadku i normalnosci.

Na Forum nie podajemy linków do innych profili. Zawsze dany profil możesz zgłosić przez opcje "Zgłoś nauszenie" i tam podać - Nie poprawna płeć, lub podesłać profil do któregoś FP https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
HardStyled83ddd0a
gomela
Posty: 424 (po ~85 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 17
gomela
  29 marca 2022
Owad
Owad: Na Forum nie podajemy linków do innych profili. Zawsze dany profil możesz zgłosić przez opcje "Zgłoś nauszenie" i tam podać - Nie poprawna płeć, lub podesłać profil do któregoś FP https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele


Wysłałem linki na Priv
Dziękuję bardzo :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.