Avatar użytkownika mlfs1988plmlfs1988pl
Posty: 207 (po ~218 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 353
mlfs1988pl
  16 March 2022 (pierwszy post)

Nie wiem czy moderatorzy mają taką możliwość, ale może dałoby się umożliwić im wyszukiwanie kont z uwzględnieniem opisów na profilach? W ostatnich miesiącach zaroiło się na Fotce od prostytutek reklamujących swoje usługi, przy czym zwykle w opisach profili podają swoje nicki na Instagramie, Snapchacie i w innych usługach. Może możliwość przeszukania opisów profili pozwoliłaby moderatorom na szybsze i skuteczniejsze wyłapywanie multikont użytkowniczek zdecydowanie nieciężkich obyczajów?
Szczególnie że niektóre ostro jadą po bandzie ze zdjęciami, jakie wstawiają na swoje profile. Nie dalej jak wczoraj trafiłem na konto, na którym na jednym ze zdjęć właścicielka miała rozchylone usta i kapało z nich białe trochę-strach-pomyśleć-co.
Przy okazji, przydałoby się przebudować okienko do wysyłania raportów - poza opisem powinna też być jakaś lista powodów zgłoszenia, a sam opis powinien być jedynie opcjonalny. Wypełnianie tego od nowa za każdym razem bywa męczące i czasochłonne, a przecież mało kto chyba ma przygotowaną ściągę z gotowymi wklejkami typu "porno reklama", "fejk", "scam", itd.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.