Sokoleoko2018
Sokoleoko2018
  10 października 2021 (pierwszy post)

Dodaje nowe zdjecia i nie ma ich w nowosciach.czegos tu nie rozumie po mnie panie dodaja zdjecia i sa w nowosciach.Prosze mi tylko nie pisa ze kolejnosc jest bo to jest nie prawda..Wrankingu jest moje zdjecie a tu brak.doalam 6 zdjec i ani jedno nie bylo w Nowe fotki.PROSZE wyjasnic mi ta sprawe.Ps.Naeze do kubu gwiazd i nie mam przywilejow.PRZYKRE

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  11 października 2021
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodaje nowe zdjecia i nie ma ich w nowosciach.czegos tu nie rozumie po mnie panie dodaja zdjecia i sa w nowosciach.Prosze mi tylko nie pisa ze kolejnosc jest bo to jest nie prawda..Wrankingu jest moje zdjecie a tu brak.doalam 6 zdjec i ani jedno nie bylo w Nowe fotki.PROSZE wyjasnic mi ta sprawe.Ps.Naeze do kubu gwiazd i nie mam przywilejow.PRZYKRE

Nie wiem jak to jest i jak być powinno, ale...
Może to jest tak, że jeżeli Pani dodaje zdjęcia na Swój profil, to w opcji "Nowe fotki" ich nie widzi, ale za to widzą te zdjęcia inni użytkownicy.

W Rankingu jest Pani na 4 miejscu (osoby po 50-tce) i powinna być Pani zadowolona.

W opcji "Nowe fotki" zdjęcia będą zapewne przez jakiś czas, potem zniknął, a w rankingu utrzyma się Pani przez dłuższy czas, a przy okazji wielu użytkowników będzie mogło odwiedzić Pani profil i zobaczyć dodane zdjęcia.

"Należę do klubu gwiazd i nie mam przywilejów. PRZYKRE"
Na pewno ma Pani więcej przywilejów niż zwykły użytkownik (bez gwiazdy). Nigdzie nie ma napisane, że będąc w klubie gwiazd zdjęcia Pani będą wyświetlane w "Nowe fotki" - jedynie...
"Wyróżnienie profilu
Twój profil będzie wyświetlany w pierwszej kolejności w wyszukiwarce. Dodatkowo Twój login będzie wyróżniony kolorem"


P.S. - Oczywiście jeżeli się mylę, to Przepraszam. Napisałem tylko jak "może" być, ale wcale być nie musi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.