Chris7777777
Posty: 1 (po ~146 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Chris7777777
  28 września 2021 (pierwszy post)

Zgłosiłem wczoraj gościa za ubliżanie na czacie na kamerce to dalej ma konto. A gdy ktoś się broni na kamerce to bany dajecie. To jest chore

xAnonymouSx
Posty: 34 (po ~1084 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 8
xAnonymouSx
  29 września 2021
Chris7777777
Chris7777777: Zgłosiłem wczoraj gościa za ubliżanie na czacie na kamerce to dalej ma konto. A gdy ktoś się broni na kamerce to bany dajecie. To jest chore

III. Za co można otrzymać kicka/czasową blokade/stałą blokadę:
6. Obrażanie/ubliżanie innym Użytkownikom (w tym obelgi zawoalowane, obraźliwe presupozycje, obelgi pod adresem rodziny, osób bliskich) – (kick/ban)
9. Prowokowanie do kłótni, wprowadzanie niemiłej atmosfery; namawianie innych użytkowników do łamania regulaminu, netykiety lub działania na szkodę innych użytkowników lub serwisu – (kick/ban)

Oczywiście zgłaszając musisz przedstawić screen'a z tego zdarzenia, bo na słowo ciężko w dzisiejszych czasach uwierzyć.
Za ubliżanie jest kick (wyrzucenie z live), a jeżeli ubliżanie będzie się powtarzało wtedy Moderator ma prawo wlepić mu bana czasowego lub stałego. Jeżeli zgłosiłeś, to nie usunął mu konta, więc nie wiem skąd to zdziwienie, że dalej ma konto

P.S. Moderator też człowiek, ma Swoje życie prywatne i nie ma obowiązku siedzenia 24/7h. Jeżeli wczoraj go zgłosiłeś, to poczekaj na reakcje Moderatora.
*W Regulaminie nie ma punktu mówiącym o tym, że za obronę otrzyma się bana... - jakieś pomówienia*

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  30 września 2021

Masz zastrzeżenia pisz do MG globalnego od Kamerke @woland

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.