Rycerzwilkow
Rycerzwilkow
  19 sierpnia 2021 (pierwszy post)

Czy ktoś z was ma pojęcie czy filtry tzn te serduszka i krzyżyki się co jakiś czas resetują? Pytam ponieważ wyskakują mi kobiety które już wcześniej polubiłem. Czy tylko ja tak mam czy to normalka?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 sierpnia 2021
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś z was ma pojęcie czy filtry tzn te serduszka i krzyżyki się co jakiś czas resetują?

Tak.
Ogólnie te wszystkie decyzję są z automatu usuwane, za jakiś czas będziesz mógł ponownie ocenić profil.
A dokładniej tak:
- głosy pośrednie (następny profil) po 7 dniach od oddania decyzji
- głosy nie: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- głosy tak: po 90 dniach (3 miesiące) od oddania decyzji
- pary: po 180 dniach (pół roku) od połączenia w parę
Kasowanie głosów nie wpływa na liczniki otrzymanych decyzji, par. Głosy tak nie znikają również ze średniej.
HardStyled83ddd0a
Rycerzwilkow
Rycerzwilkow
  20 sierpnia 2021

Dzięki za info. Mam jeszcze jedno pytanie wiesz może też czy jest jakiś limit na czarna listę? Czy jeśli bym chciał mogę dodawać na nią nieograniczona ilość osob np. 10-20 tys lub więcej. Czy może jest jakiś limit na to. Pytanie oczywiście z czystej ciekawości.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 sierpnia 2021
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jeszcze jedno pytanie wiesz może też czy jest jakiś limit na czarna listę? Czy jeśli bym chciał mogę dodawać na nią nieograniczona ilość osob np. 10-20 tys lub więcej. Czy może jest jakiś limit na to. Pytanie oczywiście z czystej ciekawości.

Wcześniej było że można do niej dodać 5000 max osób i przy kolejnej dodanej osobie na czarną listę ta z końca czyli "5000" osoba znikała i na jej miejsce wchodziła nowa osoba na 1 miejsce. Teraz nie wiem jak to działa, ale myślę że to tak samo funkcjonuję na dzień dzisiejszy.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.