Reeverse
Reeverse
  24 sierpnia 2020 (pierwszy post)

Ja rozumiem fejki, fejkami ale dostaję teraz taki spam od tych kont, że to się w głowie nie mieści...

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  24 sierpnia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja rozumiem fejki, fejkami ale dostaję teraz taki spam od tych kont, że to się w głowie nie mieści...

Obecnie jest jakiś zmasowany atak tych kont przejętych, cały czas blokujemy. Proszę zgłaszaj takie konta, a my szybko zablokujemy tyle jak na ten czas możemy, nie da się przewidzieć i wytypować kont do których będą mieli dostęp. Były wycieki dawno temu do poczt i ktoś uzyskał mase haseł, a użytkownicy nie zmienili...
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Reeverse
Reeverse
  24 sierpnia 2020
gregbond
gregbond: Obecnie jest jakiś zmasowany atak tych kont przejętych, cały czas blokujemy. Proszę zgłaszaj takie konta, a my szybko zablokujemy tyle jak na ten czas możemy, nie da się przewidzieć i wytypować kont do których będą mieli dostęp. Były wycieki dawno temu do poczt i ktoś uzyskał mase haseł, a użytkownicy nie zmienili...

Jeśli są to konta z wycieku to niestety pewnie są to konta które dawno nie były aktywne, a ich posiadacze nawet o tym nie wiedzą stąd brak zmiany haseł przez nich. No ale trudno stało się. Czyli rozumiem, że innej możliwości poza zgłoszeniem takiego konta nie ma. Szkoda, bo to oznacza, że takie coś będzie trwało do czasu aż wszystkie konta nie zostaną zgłoszone.
someone7
Posty: 4 (po ~95 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
someone7
  25 sierpnia 2020

Mam to samo.Boty nie wyrabiaja d83dde04

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  26 sierpnia 2020

Ale macie kłopoty ja się tym w ogóle nie przejmuje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.