Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 lipca 2020 (pierwszy post)

Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie w tym nowym menu znajduje się link do forum? Obecnie jedynym sposobem, jaki znam, by się tu dostać, to wpisanie adresu z palca, więc jak ktoś nowy tu zagląda, to może nawet nie wiedzieć o istnieniu forum.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  14 lipca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
www.fotka.com/forum
Na nowym wyglądzie odnośnika do forum nie ma osobiście walczę o to by takie coś się pojawiło jak coś proponuje zapisać sobie linka którego podałem w zakładkach
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 lipca 2020

Link do "Forum" można znaleźć wchodząc na Ustawienia - Konto > i pod "Statystyka konta" znajdują się "Napisane posty na forum" i tam należy kliknąć forum. Również tak jak piszesz, nowi użytkownicy mogą nie wiedzieć że na Fotka.com istnieje "Forum" i tak chyba jest bo już całkiem tam pusto. Starzy tam dadzą radę wpiszą sobie z palca żeby tam zaglądnąć.

HardStyled83ddd0a
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 lipca 2020

Nie no, link powinien być po lewej stronie wśród innych linków typu Podglądacz i Powiadomienia. A mi nie musisz pisać bym sobie zapisał go w zakładkach. Zgłaszam błąd i tyle z mojej strony :)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  14 lipca 2020
Beholder
Beholder: Nie no, link powinien być po lewej stronie wśród innych linków typu Podglądacz i Powiadomienia. A mi nie musisz pisać bym sobie zapisał go w zakładkach. Zgłaszam błąd i tyle z mojej strony :)
Nie jest to błąd, a celowe działanie serwisu, era forum się zakończyła.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 lipca 2020

Hmm, właśnie na nim piszemy.. ale rozumiem, że po usunięciu opisów na profilach (które wnosiły znacznie więcej niż selfiki) teraz będzie wycinane forum, na którym można zgłaszać problemy z serwisem. Kierunek, crappy tinder? No cóż :)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  14 lipca 2020

I to jest kolejny powód dlaczego FORUM powinno wrócić na stronie główną tylko oczywiście FT ma nasz użytkowników serdecznie w .... głębokim poważaniu

Foland
Posty: 20 (po ~288 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
Foland
  17 lipca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: FT ma nasz użytkowników serdecznie w .... głębokim poważaniu


Hmmm takie słowa PF mogą tylko oddalić od szarego oczka d83dde1e czyli potencjalnego awansu.
Zakładam że MG forum wiedzą co się święci stąd taka ilość PF jaka jest.

A tak nawiasem mówiąc nie widzę też już odnośnika do listy FP, PF Modów czatu i zdjęć :P Mimo że tak, wiem że ta zakładka normalnie istnieje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.