Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  21 czerwca 2020 (pierwszy post)

Próba napisania 3 komentarzy, każdy został obcięty w losowym miejscu powodując zamieszanie Widać to na screenie (dodaję z komórki, zobaczymy czy przejdzie, bo niby błędu nie zgłosił, a screena nie widzę)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  21 czerwca 2020

No i nie dodał screena, więc zgłaszam drugi błąd. Oba na najnowszym Firefoksie pod Androida

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  22 czerwca 2020

Screen dodany na desktopie:


Tak to wygląda, każdy z 3 komentarzy dodanych na mobilnym FF został obcięty.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  23 czerwca 2020

Kolejny komentarz, wpisałem 3 słowa, dodały się dwa. Dość absurdalny błąd, ktoś się do tego odniesie?

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  24 czerwca 2020
Beholder
Beholder: Kolejny komentarz, wpisałem 3 słowa, dodały się dwa. Dość absurdalny błąd, ktoś się do tego odniesie?

Miałem Ci wczoraj o tym napisać, jednak jak jeszcze raz sprawdziłem 3 komentarz się pojawił, a wcześniej po odświeżeniu go nie było, myślałem że to jakaś blokada trzeciego pod rząd komentarza, ale nie to. Chciałem powielić ten błąd z ucinaniem ale nie udało mi się, poprawnie działa tylko ja z Chrome sprawdzałem. Teraz jak sprawdzałem nie znika 3 komentarz, może to jakiś chwilowy chochlik.

Podaj z jakiego modelu telefonu problem występuje. Przekaże, jak im się uda zreplikować błąd, to na pewno naprawią :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  24 czerwca 2020

Twój problem "znikających komentarzy" to inny problem, też regularnie go widzę i jest zapewne związane z silnym keszowaniem i po dodaniu komentarza Fotka serwuje nam starą stronę z cache i póki cache się nie odświeży, nie widzimy ostatniego komentarza. Wracając do ucinania komentarzy, korzystam z Xiaomi Redmi Note 5 Pro, Android 9, ale obstawiam, że to raczej kwestia przeglądarki, a nie sprzętu. Jak wspomniałem, najnowszy mobilny Firefox. W razie kolejnych pytań pisz śmiało.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  24 czerwca 2020

Pozwoliłem sobie zrobić test u Ciebie na profilu i wygląda, jakby obcinał ostatni wyraz. Możesz usunąć moje komentarze, ale w każdym z nich zabrakło ostatniego wyrazu.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  25 czerwca 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Beholder
Beholder: Twój problem "znikających komentarzy" to inny problem, też regularnie go widzę i jest zapewne związane z silnym keszowaniem i po dodaniu komentarza Fotka serwuje nam starą stronę z cache i póki cache się nie odświeży, nie widzimy ostatniego komentarza.
Dzięki za wyjaśnienie, praktycznie nie pisze komentarzy to nie widziałem tego, za to często usuwam komentarze i czasem wiszą jeszcze chwile mimo że usunięte, no ale to też z tym keszowaniem, chyba co ileś minut.
Beholder
Beholder: Pozwoliłem sobie zrobić test u Ciebie na profilu i wygląda, jakby obcinał ostatni wyraz. Możesz usunąć moje komentarze, ale w każdym z nich zabrakło ostatniego wyrazu.
Rzeczywiście obcina ostatnie wprowadzone słowo, masz racje, problem dotyczy ogólnie występujący na przegladarce Firefox na Androidzie i nie ma znaczenie jaki telefon. Podeśle, zgłoszę im :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  25 czerwca 2020

Ano, cache powinien być czyszczony w momencie zmian stanu komentarzy, a najwidoczniej nie jest, więc to też błąd do naprawy. Dzięki za podesłanie, może za rok naprawią ;)

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  14 lipca 2020

Niestety, komentarze nadal są obcinane (dziś nawet dwa ostatnie wyrazy, a nie jeden, jak było wcześniej pisane).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  21 lipca 2020

Jest szansa coś z tym zrobić? Bo wychodzi się na jełopa dodając pourywane komentarze.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.