pawlo195
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
pawlo195
  1 marca 2020 (pierwszy post)

Ale głupotę rządzą tą fotką

Apodyktyczny
Apodyktyczny
  1 marca 2020

Masz racje :/ sam byłem naocznym świadkiem takiego incydentu :/

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  1 marca 2020
pawlo195
pawlo195: Ale głupotę rządzą tą fotką

A skąd masz takie informacje że fotka sama takie konta zakłada. to było by bez sensu gdyby zakładała sama konta fejkowe a potem je kasowała pomyśl
xZANDARMx
Posty: 15 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 305
xZANDARMx
  1 marca 2020
pawlo195
pawlo195: Ale głupotę rządzą tą fotką Fotka sama zakłada setki fejkowych profili! Co za krętacze Ktoś zauważył?


Po czym to stwierdziłeś ? Jak nie posiadasz dokładnych informacji i dowodów, jest to bez sensu...
sandziax
sandziax
  3 marca 2020

Fejkowe konta zakładane są przez użytkowników Fotki, sam portal tego nie robi. Staramy się co w naszej mocy, by usuwać takie profile, jednak nie jesteśmy w stanie kontrolować dokładnie wszystkiego co dzieję się tutaj. Jeśli natknąłeś się na profil, który uważasz, że jest on niezgodny z regulaminem portalu, prześlij je w wiadomości prywatnej w celu weryfikacji. Pozdrawiam :)

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  3 marca 2020
pawlo195
pawlo195: Fotka sama zakłada setki fejkowych profili!

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Isyto
Isyto
  3 marca 2020

Nie rozumiem, po co serwis miałby sam sobie nabijać użytkowników i mieliby pisać do użykowników umawiając się na spotkanie np. z kont gdzie są zdjęcia modeli, aktorów polskich i zagranicznych.

Konto usunięte
Konto usunięte: sam byłem naocznym świadkiem takiego incydentu :/

To podaj dokładną datę godzinę i nazwisko pracownika serwisu który takowe konto założył. Sorry ale za przeproszeniem pitolisz głupoty.
Apodyktyczny
Apodyktyczny
  3 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem, po co serwis miałby sam sobie nabijać użytkowników i mieliby pisać do użykowników umawiając się na spotkanie np. z kont gdzie są zdjęcia modeli, aktorów polskich i zagranicznych.Apodyktyczny: sam byłem naocznym świadkiem takiego incydentu :/ To podaj dokładną datę godzinę i nazwisko pracownika serwisu który takowe konto założył. Sorry ale za przeproszeniem pitolisz głupoty.


To widać, że mało rozumiesz. Pracownicy serwisu to też ludzie, chyba nie wiesz po co ludzie zakładają konta fejkowe, jaki sens ma zapraszanie kogoś z fejkowych kont na spotkanie xd ? Drogi kolego, nie każdy zajmuje się kolekcjonowaniem materiałów z fotki, bynajmniej nie ja, a nazwiska mogą być różne np: Istyocwel, Gniado itd. - bez pozdrowień ;)
Isyto
Isyto
  3 marca 2020

no tak, ale nie powiesz mi że boty wyłudzające adresy e-mail czy oszuści wyłudzający z fejkowych kont kasę czy doładowania to też pracownicy serwisu, a takich wyłudzaczy jest tu najwięcej.

Apodyktyczny
Apodyktyczny
  3 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, ale nie powiesz mi że boty wyłudzające adresy e-mail czy oszuści wyłudzający z fejkowych kont kasę czy doładowania to też pracownicy serwisu, a takich wyłudzaczy jest tu najwięcej.


Zgadzam się, ale nie wiem czy do końca jest ich najwiecej jak piszesz drogi kolego. Tak jak pisałem różne są powody zakładania fejkowych kont ;) Myślę, że takie przekomarzanie się kto ma racje nie ma sensu, bo obydwoje mamy racje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.