KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020 (pierwszy post)

Co to jest jak osoba najpierw mniała fotkę na profilu a teraz jej nie ma to znaczy że usunoł konto ale wiadomości do chodzą do niego

KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Chodzi o jego zdjęcie na początku było a teraz nie mam a wiadomości do chodzą do niego

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lutego 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest jak osoba najpierw mniała fotkę na profilu a teraz jej nie ma to znaczy że usunoł konto ale wiadomości do chodzą do niego


Jeżeli jest taki komunikat.

To usunął konto. Jeżeli nadal dochodzą wiadomości to prawdopodobnie User zmienił Nick i zwróć na to uwagę. Po zmianie Nick też pojawi się taki komunikat jak po usunięciu konta, jeżeli będziesz wpisywać jego stary Nick. Wysłanie wiadomości jest nie możliwe gdy User usunie konto: Rozmowa z konto usunięte, offline, brak możliwosći wpisania tekstu.


Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o jego zdjęcie na początku było a teraz nie mam a wiadomości do chodzą do niego

Mógł usunąć zdjecia. Jeżeli nie ma takiego przełamanego awatara jak po wyżej to User ma nadal konto i można do niego napisać wiadomość., nawet gdy user nie posiada zdjęć.
HardStyled83ddd0a
KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Ale wiadomości do chodzą do niego i odszukałam go po logingu jest tak samo

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wiadomości do chodzą do niego i odszukałam go po logingu jest tak samo

To po prostu usunął tylko fotki z Profilu.
HardStyled83ddd0a
KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Dzekuje za wiadomość

KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Co to znaczy że profil jest zweryfikowany bo u niego tak jest

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to znaczy że profil jest zweryfikowany bo u niego tak jest

To oznacza. Weryfikacja konta jest bardzo ważnym krokiem, ponieważ dopiero po jej dokonaniu nabywamy wszystkich uprawnień na swoim koncie (przykładowo dodawanie zdjęć na swoim profilu, oddawanie Decyzji na TAK i NIE). Ponadto użytkownicy zweryfikowani zwiększają prawdopodobieństwo tego, że ich konta nie są fikcyjne.
HardStyled83ddd0a
KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Co oznacza nie bieska kropka przy awatarze a są wiadomości nie przeczytane

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Co oznacza nie bieska kropka przy awatarze a są wiadomości nie przeczytane

To oznacza że osoba jest Online. Ale osoba nie musi czytać od ciebie wiadomości i dla tego są nie przeczytane.
HardStyled83ddd0a
KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Rozumiem

KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

A dlaczego dana osoba nie czyta wiadomości ja nic nie zrobiłam

KasiaArciszewska
wpis jest ukryty
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  4 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: można jakoś dotszec w inny sposób żeby ta osoba przeczytała moie wiadomości

Nie ma innej możliwości.
KasiaArciszewska
KasiaArciszewska
  4 lutego 2020

Czy online to znaczy że ma włoczony internet i na fotkę nie zajżał tak czy to inaczej jest całkiem bo ja mam w łoczony i nternet i kożysta z fotki bo nie rozumiem tego wszystkiego

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.