BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  31 stycznia 2020 (pierwszy post)

Jak to jest, że mam wykupiony "klub gwiazd", a jednak co jakiś czas wyskakują mi jakieś reklamy, ankiety itp. Nie jest to raczej wina przeglądarki, bo te ankiety pojawiają się jedynie w serwisie Fotka. Miało być bez irytujących reklam, a jednak sporadycznie ale mimo wszystko się pojawiają.

Avatar użytkownika xZANDARMxxZANDARMx
Posty: 15 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 305
xZANDARMx
  31 stycznia 2020
BartekI987
BartekI987: Jak to jest, że mam wykupiony "klub gwiazd", a jednak co jakiś czas wyskakują mi jakieś reklamy, ankiety itp. Nie jest to raczej wina przeglądarki, bo te ankiety pojawiają się jedynie w serwisie Fotka. Miało być bez irytujących reklam, a jednak sporadycznie ale mimo wszystko się pojawiają.


Wyczyść przeglądarkę jeśli to nie pomoże to
Napisz do @FotkaTeam lub https://fotka.com/kontakt
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczyść przeglądarkę jeśli to nie pomoże to Napisz do @FotkaTeam lub https://fotka.com/kontakt

To na pewno nie jest kwestia przeglądarki bo na fotkę loguję się z różnych urządzeń. Telefon, tablet, komputer stacjonarny, czasem laptop. Na każdym z tych urządzeń to występuje. Czasem po zalogowaniu, czasem w trakcie przeglądania wyskakują jakieś ankiety "hit gemius" to zapamiętałem bo chyba najczęściej a mam odruch zamykania tych wyskakujących okienek bez czytania ich treści. Nie korzystam z programów typu ad-block. Na szczęscie nie jest to bardzo częste zjawisko. Skoro jednak opłaciłem konto bez reklam to oczekiwałbym ze nie będzie ich wcale.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  1 lutego 2020
BartekI987
BartekI987: Czasem po zalogowaniu, czasem w trakcie przeglądania wyskakują jakieś ankiety "hit gemius" to zapamiętałem bo chyba najczęściej a mam odruch zamykania tych wyskakujących okienek bez czytania ich treści.

W przypadku, gdy reklama ta jest uciążliwa i tak jak piszesz "Zjawisko nie jest bardzo częste" ale mimo to zgłoś to do Fotka team, nie powinny występować reklamy gdy user mam Premium. kolega powyżej podał link. Ja mam bardzo długo Gwiazdę i jak na razie ani jedna Reklama mi się jeszcze nie ukazał.
HardStyled83ddd0a
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  1 lutego 2020
Owad
Owad: W przypadku, gdy reklama ta jest uciążliwa i tak jak piszesz "Zjawisko nie jest bardzo częste" ale mimo to zgłoś to do Fotka team, nie powinny występować reklamy gdy user mam Premium. kolega powyżej podał link. Ja mam bardzo długo Gwiazdę i jak na razie ani jedna Reklama mi się jeszcze nie ukazał.

To nie są reklamy takie jakie pojawiają się użytkownikom bez premium. To są jakieś ankiety, konkursy itp ktore otwierają się w wyskakującym oknie. Dzieje się to chyba najczesciej zaraz po zalogowaniu. Dzięki za odpowiedź. Jak mnie jeszcze bardziej to zdenerwuje to napiszę do teamu fotki. Myślałem ze innym userom też takie cos się pojawia dlatego napisałem na forum.
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  2 lutego 2020

Kolega chyba nie odróżnia reklamy od konkursów. Zalecam z zapoznaniem się w o wujka google co to jest reklama a co konkurs portalu.

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 lutego 2020
BartekI987
BartekI987: Jak mnie jeszcze bardziej to zdenerwuje to napiszę do teamu fotki.


Nic CI to nie da tak jak kolega wyżej napisał konkurs, a reklama to dwie różnie rzeczy w chwili obecnej jest konkurs na fotce
https://fotka.com/konkurs
A reklamy są widoczne jeśli ktoś nie kupi Gwiazdy
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  2 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic CI to nie da tak jak kolega wyżej napisał konkurs, a reklama to dwie różnie rzeczy w chwili obecnej jest konkurs na fotce

To jest ankieta i to dosyć agresywnie często się pojawia, nic by nie było jak np. na pół roku i zamknąć i po problemie. Ostatnio mi się nie pojawia, a był czas że dosyć często, aż wkurzające natarczywe.
Da się to jakoś zablokować z tego co czytam https://gasurvey.gemius.com/recruiting/static.php?sid=23576&page=optout
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  2 lutego 2020

Tak idzie to zablokować są osoby co to potrafią a są takie osoby czego nie potrafią :D mi osobiście ten konkurs nie przeszkadza

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  2 lutego 2020
gregbond
gregbond: Da się to jakoś zablokować z tego co czytam

uBlock Orgin

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  3 lutego 2020
Hovik
Hovik: Kolega chyba nie odróżnia reklamy od konkursów. Zalecam z zapoznaniem się w o wujka google co to jest reklama a co konkurs portalu.

"Kolega" chyba nie czyta ze zrozumieniem. Nie mam na mysli konkursów fotki, bo te akurat nigdy nie pojawiają się w wyskakujących oknach. To są jakieś natrętne ankiety firm trzecich nie mające z fotką nic wspólnego jeśli chodzi o treść.
Zalecam dokładne zapoznanie się z problemem przed zabraniem głosu na forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic CI to nie da tak jak kolega wyżej napisał konkurs, a reklama to dwie różnie rzeczy w chwili obecnej jest konkurs na fotce https://fotka.com/konkurs A reklamy są widoczne jeśli ktoś nie kupi Gwiazdy


Guru35 z całym szacunkiem ale to jednak Ty i kolega wyzej nie zrozumieliście w czym problem.
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest ankieta i to dosyć agresywnie często się pojawia, nic by nie było jak np. na pół roku i zamknąć i po problemie. Ostatnio mi się nie pojawia, a był czas że dosyć często, aż wkurzające natarczywe. Da się to jakoś zablokować z tego co czytam https://gasurvey.gemius.com/recruiting/static.php?sid=23576&page=optout


Widzę, ze mamy to samo. Szkoda, że panowie wyżej nie ogarniają w czym problem a tak ochoczo piszą, ze ktoś się myli i nie zna regulaminu.

Konto usunięte
Konto usunięte: gregbond: Da się to jakoś zablokować z tego co czytam uBlock Orgin


Instalowanie dodatkowych wtyczek do przeglądarki to już ostatecznosc. Osobiście wolałbym, zeby to po prostu się nie pojawiało skoro mam premium, zamiast kombinować z programami typu ad-block.
Grrryze
wpis jest ukryty
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  11 lutego 2020

Dzisiaj zrobiłem zrzut ekranu gdy pojawiła się reklama. Przekierowało chyba przez 3 czy 4 adresy zanim zatrzymało się na tym, co uwieczniłem na zrzucie.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 lutego 2020
BartekI987
BartekI987: Dzisiaj zrobiłem zrzut ekranu gdy pojawiła się reklama.

Prześlij go do Fotka Team i napisz że mimo Premium pojawia się ta jedna reklama.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  11 lutego 2020
BartekI987
BartekI987: Dzisiaj zrobiłem zrzut ekranu gdy pojawiła się reklama. Przekierowało chyba przez 3 czy 4 adresy zanim zatrzymało się na tym, co uwieczniłem na zrzucie.
Osobiście zgłoszę to do FT. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.