DANKOZL47
DANKOZL47
  22 stycznia 2020 (pierwszy post)

Jest to bardzo ważna sprawa związana z niebezpiecznymi konsekwencjami.

DANKOZL47
DANKOZL47
  22 stycznia 2020

A raczej z osobą spoczywającą się pod nią

oam
oam
  22 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuję wraz z koleżanką kontaktu z moderacją serwisu.
Hej, opisz swój problem tutaj lub napisz do mnie na PW. :-)
DANKOZL47
DANKOZL47
  22 stycznia 2020

Otóż moja koleżanka usuwała chyba w czerwcu konto przy mnie. A dziś ujrzalem jej profil i napisałem do niej na msg, okazało że ktoś podszywa się pod nią. I ona by chciała porozmawiać o tym problemie. Była by możliwość taka?

oam
oam
  22 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż moja koleżanka usuwała chyba w czerwcu konto przy mnie. A dziś ujrzalem jej profil i napisałem do niej na msg, okazało że ktoś podszywa się pod nią. I ona by chciała porozmawiać o tym problemie. Była by możliwość taka?
Jeśli ktoś usunął konto- inna osoba może przejąć login, jeśli ktoś posługuje się jej wizerunkiem- podeślij mi login tej osoby na PW, zajmę się tym. :-)
DANKOZL47
DANKOZL47
  22 stycznia 2020

T

Konto usunięte
Konto usunięte: DANKOZL47: Otóż moja koleżanka usuwała chyba w czerwcu konto przy mnie. A dziś ujrzalem jej profil i napisałem do niej na msg, okazało że ktoś podszywa się pod nią. I ona by chciała porozmawiać o tym problemie. Była by możliwość taka?Jeśli ktoś usunął konto- inna osoba może przejąć login, jeśli ktoś posługuje się jej wizerunkiem- podeślij mi login tej osoby na PW, zajmę się tym. :-)

Ok tylko proszę o zaakceptowanie znajomości na ten krótki moment
oam
oam
  22 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok tylko proszę o zaakceptowanie znajomości na ten krótki moment
Dodanie mnie do znajomych nie jest potrzebne do nawiązania ze mną kontaktu przez wiadomość prywatną.
oam
oam
  22 stycznia 2020

Sprawa wyjaśniona na PW, zamykam temacik. ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.