Adiiix93
Adiiix93
  13 grudnia 2019 (pierwszy post)

Dlaczego na aplikacji na nie których zdjęciach jest nieebieski okrog wokół zdj profilowe go widać to np w panelu wiadomości. O co z tym chodzi co to oznacza

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego na aplikacji na nie których zdjęciach jest nieebieski okrog wokół zdj profilowe go widać to np w panelu wiadomości. O co z tym chodzi co to oznacza


Sprawdzałem teraz i fakt są takie niebieskie i również w innych kolorach okrągi.
Ja to tak widzę. Np, korzystając z PC i klikając w wiadomości zauważyłeś pewnie że klikając w rozmowę user który np posiada gwiazdę ma Nick np w kolorze: Niebieski/zielonym/czerwonym, i można po tym kolorze stwierdzić że osoba ma Pakiet Gwiazda.
Na to miast w Aplikacji klikając w rozmowę user, który posiada Pakiet Gwiazda to ma on Nick w kolorze czarnym, i wydaję mi się że te okrągi są w kolorach Nicków danych user.

Przykład: PC.

Przykład: Aplikacja.

Na drugim obrazku widać to co pisałem po wyżej: Nick czarny, okrąg kolorowy - Aplikacja.
Moi znajomi również mają okrągi w swoich kolorach co Nick.
Osoby bez Pakietu Gwiazda nie mają takich okrągów.

Dodam również że Kolor okrąg jest widoczny na stronie głównej.
HardStyled83ddd0a
Adiiix93
Adiiix93
  14 grudnia 2019

Jak to osoby bez gwiazd mają też coś takiego przynajmniej tak zauważyłem

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to osoby bez gwiazd mają też coś takiego przynajmniej tak zauważyłem

Też to zauważyłem ale takich profili jest mało, ja np na testowym koncie nie mam tego okręgu jak i również nie które osoby bez Pakietu Gwiazda które napisały do mnie PW. Prawdopodobnie zostaję ten okrąg niebieski u User po zakończeniu pakietu, tak myślę ale nie chcę wprowadzać cię tutaj w błąd.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.