Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  13 grudnia 2019 (pierwszy post)

W powiadamiaczu (będąc oczywiście zalogowanym) dostaję info, że jest nowy wpis na blogu. Klikam i przenosi mnie na stronę z opisem konkursu. Na dole strony mam komunikat w języku angielskim (nie wiedzieć czemu, wszak to polskojęzyczny portal), że muszę się zalogować, by kontynuować. Domena ta sama (fotka.com), więc ciastka widoczne.

Anyway, klikam na "log in" i przenosi mnie na https://fotka.com/blog/wp-login.php?redirect_to=https%3A%2F%2Ffotka.com%2Fblog%2Fkonkurs-swiateczny%2F gdzie dostaję 403 Forbidden. Uroczo 😎

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 grudnia 2019

Problem jest juz zgłoszony do FT.
Pewnie niedługo wszystko zacznie smigac :ninja: ...

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
MariuszJosef
Posty: 2 (po ~237 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MariuszJosef
  14 grudnia 2019

W aplikacji na komórkę w Powiadomieniach jak się kliknie w ten niebieski podkreślony Konkurs to w ogóle nie przekierowuje do konkursu a inne wpisy też nie są kierowane na forum. Po kliknięciu nie ma żadnej reakcji.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 grudnia 2019
MariuszJosef
MariuszJosef: W aplikacji na komórkę w Powiadomieniach jak się kliknie w ten niebieski podkreślony Konkurs to w ogóle nie przekierowuje do konkursu a inne wpisy też nie są kierowane na forum. Po kliknięciu nie ma żadnej reakcji.


Faktycznie, nie przekierowuje na Blog. Możesz ten problem zgłosić tutaj: https://fotka.com/kontakt#formularz
Zawsze tak było na Aplikacji że klikanie w linki nic nie dawało. Np, zapytanie na forum jak usunąć konto, podanie linka w poście i lipka nie mam możliwosći kliknięcia i przekierowania, trzeba było wysłać takiego linka w wiadomości prywatnej user żeby dopiero przekierowało. A jeżeli o linki do forum to już ogólnie na Aplikacji nie będzie Forum i nie wiem po co ogólnie takie Powiadomienie przychodzi jak i tak nie mam Forum na Apce i nie można w link kliknąć.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  16 grudnia 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Problem jest juz zgłoszony do FT. Pewnie niedługo wszystko zacznie smigac ...

Edit: Aby móc komentować wpisy na blogu nalezy się zalogować za pomoca FB albo konta Goggle.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  20 grudnia 2019

Hahaha, doskonały dowcip. Nope.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.