adafiore
Posty: 2 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adafiore
  13 listopada 2019 (pierwszy post)

Witam

Od kilku dni proszę o zmianę płci w moich ustawieniach na Kobieta, jednak nie ma z Państwa strony żadnej reakcji. Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)

oam
oam
  13 listopada 2019
adafiore
adafiore: Witam
Hej,
moderator zmienia płeć na profilu usera na adekwatną do płci właściciela konta, z historii Twojego konta wynika jasno, że nie jesteś kobietą - stąd zmiana jest niemożliwa do dokonania.
Pozdrawiam.
adafiore
Posty: 2 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adafiore
  13 listopada 2019

Rozumiem ale czuję się kobietą i ubieram się jak kobieta dlatego proszę o wyrozumiałość.

oam
oam
  13 listopada 2019
adafiore
adafiore: Rozumiem ale czuję się kobietą i ubieram się jak kobieta dlatego proszę o wyrozumiałość.
Rozumiem, aczkolwiek liczą się fakty i rzeczywistość.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  14 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej, moderator zmienia płeć na profilu usera na adekwatną do płci właściciela konta, z historii Twojego konta wynika jasno, że nie jesteś kobietą - stąd zmiana jest niemożliwa do dokonania. Pozdrawiam.

a może warto byłoby rozważyć też taką możliwość. czasem to jedyny sposób na odpędzenie się od zbyt nachalnych adoratorów.
oam
oam
  14 listopada 2019
leon28
leon28: a może warto byłoby rozważyć też taką możliwość
Dać możliwość mężczyźnie ustawić płeć "kobieta", oraz odwrotnie? Przecież to chore... I głupie.
leon28
leon28: czasem to jedyny sposób na odpędzenie się od zbyt nachalnych adoratorów.
Zamiast wprowadzać coś co będzie zakłamaną informacją, należałoby wprowadzić dodatkowe opcje, typu:
- "wiadomość prywatne tylko od znajomych"
- "nie chcę otrzymywać wiadomości prywatnych"
(co zresztą było dostępne, aczkolwiek przeszło do lamusa..).

Jednakże swoje pomysły możesz wysłać tutaj, przejdą albo nie:
https://fotka.com/pomoc#formularz
;-)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  14 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dać możliwość mężczyźnie ustawić płeć "kobieta", oraz odwrotnie? Przecież to chore... I głupie.

no właśnie, ale sama zauważyłaś, że brak pewnych opcji blokowania i niestety to chyba jedyna możliwość wykluczenia idiotycznych czasem zaczepek.
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  15 listopada 2019

zaczepki zawsze były na tym portalu więc defakto i tak się ich nie pozbędziemy czy to będziemy mieli kobietę czy mężczyznę

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  15 listopada 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczepki zawsze były na tym portalu więc defakto i tak się ich nie pozbędziemy czy to będziemy mieli kobietę czy mężczyznę leon28


wiesz jednemu to nie przeszkadza, ale są też osoby, które po n-tym pytaniu typu "elo, róchasz się, czy trzeba z toba chodzic?"* zrezygnują z fotki i tyle.
*pisownia oryginalna
tancereczka0
tancereczka0
  2 grudnia 2019

Proszę o zmianę mojej płci :( blagam

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę o zmianę mojej płci :( blagam

zmienione :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.