tasteofeden
Posty: 2 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 81
tasteofeden
  9 listopada 2019 (pierwszy post)

Powiem tak, rozumiem kapitalizm, biznes, zarobek i fakt, że reklamy dla osób, które nie płacą za ich brak są normalne, ale dlaczego do ciężkiego wora dajecie reklamę u dołu strony, która idealnie zakrywa pasek wiadomości i nie da się z nikim pisać?
To już jest przegięcie totalne. Prostokąt o tych samych wymiarach co pole wiadomości... GRATULUJĘ

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 listopada 2019
tasteofeden
tasteofeden: dlaczego do ciężkiego wora dajecie reklamę u dołu strony, która idealnie zakrywa pasek wiadomości i nie da się z nikim pisać? To już jest przegięcie totalne. Prostokąt o tych samych wymiarach co pole wiadomości... GRATULUJĘ

Sprawdzałem u siebie z konta testowego na którym nie posiadam gwiazdy. Mi tam żadna taka reklama lub inna nie przeszkadza w pisaniu Wiadomości. W przypadku, gdy reklama jest uciążliwa i uniemożliwiają korzystanie z Prywatnych Wiadomości to prosił bym o zrobienie rzutu ekranu i wysłanie go do Administracji, w takich sprawach również można skontaktować się z nimi za pomocą Formularza kontaktowego: https://fotka.com/kontakt#formularz
HardStyled83ddd0a
tasteofeden
Posty: 2 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 81
tasteofeden
  9 listopada 2019

Reklama nie występuje w aplikacji, aczkolwiek występuje w wersji mobilnej w przeglądarce. W aplikacji jej nie miałem, to trochę przegięcie. Cóż pozostaje to zgłosić

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.