AbaddonDrums
AbaddonDrums
  8 października 2019 (pierwszy post)

Od jakichś mniej więcej dwóch tygodni dostrzegłem na swoim koncie dziwną zmianę aktywności. Wszystko było w porządku, do momentu kiedy 99.9% kont które zaczęło mnie "odwiedzać" jest zablokowane. O co z tym chodzi? Tak jak jestem tu od 2015 roku to nigdy nie widziałem czegoś takiego a teraz nagle większość kont które do mnie wpadają to zwykłe boty i fake konta.

Ktoś zauważył u siebie na profilu to samo? Pytam z czystej ciekawości.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  8 października 2019

Ja u siebie miałem taki problem ale rozmawiałem z kimś z moderatorów i mówili że mam sie tym nie przejmować. Lecz jeśli problem będzie się pojawiał za kilka dni napisz do mnie na PW

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Od jakichś mniej więcej dwóch tygodni dostrzegłem na swoim koncie dziwną zmianę aktywności. Wszystko było w porządku, do momentu kiedy 99.9% kont które zaczęło mnie "odwiedzać" jest zablokowane. O co z tym chodzi? Tak jak jestem tu od 2015 roku to nigdy nie widziałem czegoś takiego a teraz nagle większość kont które do mnie wpadają to zwykłe boty i fake konta. Ktoś zauważył u siebie na profilu to samo? Pytam z czystej ciekawości.


Zgadza się, występował tego typu problem.
Administracja wprowadziła kilka dodatkowych zabezpieczeń mających chronic użytkowników przed niepożądanymi profilami. Wprowadzone zmiany powinny przyczynic sie do poprawy sytuacji :).
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
AbaddonDrums
AbaddonDrums
  13 października 2019

Oki, specjalnie odczekałem kilka dni żeby zobaczyć czy nadal się to będzie działo ale wygląda na to, że wszystko już jest w porządku. d83ddc4d Temacik do zamknięcia.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Temacik do zamknięcia.


Mowisz, masz :D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.