BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  23 września 2019 (pierwszy post)

Tak jak w tytule. Po wejsciu na jeden konkretny profil wyswietla się zawsze pusta strona. Nie ma bledow ale doslownie nie wyswietla się zadna treść. Sprawdziłem to na kilku urządzeniach jak i roznych przeglądarkach. Być moze w opisie zostaly uzyte jakies tagi html ktore powodują problem. Nie podaje publicznie nazwy profilu, komus z obslugi fotki podam na PW.

oam
oam
  23 września 2019
BartekI987
BartekI987: Tak jak w tytule. Po wejsciu na jeden konkretny profil wyswietla się zawsze pusta strona. Nie ma bledow ale doslownie nie wyswietla się zadna treść. Sprawdziłem to na kilku urządzeniach jak i roznych przeglądarkach. Być moze w opisie zostaly uzyte jakies tagi html ktore powodują problem. Nie podaje publicznie nazwy profilu, komus z obslugi fotki podam na PW.
Opisz swój problem wypełniając formularz, tutaj:

https://fotka.com/kontakt

Oraz jakbyś mógł-podaj mi link do tego profilu na PW. :-)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  25 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Opisz swój problem wypełniając formularz, tutaj:https://fotka.com/kontakt

Wydawało mi się ze od takich spraw jest własnie ten dział na forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oraz jakbyś mógł-podaj mi link do tego profilu na PW. :-)

Przeciez masz mnie na czarnej liscie, nie po raz pierwszy z resztą.

Sprawdziłem przed momentem na stacjonarnym kompie i także nie wyswietla się profil, przy czym teraz jest komunikat jakby nie było takiej strony zamiast standardowego komunikatu, ze nie ma takiego profilu mimo ze ten profil podpowiadany mi jest jako jeden z kolejnych podczas przeglądania.
oam
oam
  25 września 2019
BartekI987
BartekI987: Wydawało mi się ze od takich spraw jest własnie ten dział na forum
Owszem, aczkolwiek jeśli nie możesz z jakiegoś powodu przedstawić tu screenów, lub podać login, całość należy zgłosić bezpośrednio do FT, lub FP.
BartekI987
BartekI987: Przeciez masz mnie na czarnej liscie, nie po raz pierwszy z resztą.
Taaa, nie rozpoznalam cie po profilowym. Teraz mozesz wysłać..
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 września 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ...całość należy zgłosić bezpośrednio do FT, lub FP

Juz ustalilismy, ze to jednak błąd ze strony fotki. Uwazam, ze jednak warto kontynuowac ten wątek. Nie widzę powodów dla których takie błędy mialyby byc tematem tabu na forum.
oam
oam
  5 października 2019
BartekI987
BartekI987: Juz ustalilismy, ze to jednak błąd ze strony fotki.
Błąd został naprawiony. :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  10 października 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Błąd został naprawiony. :)

Czyli temat do zamknięcia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.