Kana98
Posty: 3 (po ~114 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 7
Kana98
  6 września 2019 (pierwszy post)

Z tego co ja pamiętam weryfikowałem fotke dawno temu to dlaczego teraz tego nie mogę zrobić? ktoś mi to wyjaśni?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 września 2019
Kana98
Kana98: Z tego co ja pamiętam weryfikowałem fotke dawno temu to dlaczego teraz tego nie mogę zrobić? ktoś mi to wyjaśni?


Ponieważ jest to jednorazowa procedura, zakończona takim komunikatem "Twoje konto zostało zweryfikowane, dziękujemy!" i możesz to osobiście sobie sprawdzić klikając w ten link: http://www.fotka.pl/konto_weryfikacja.php
HardStyled83ddd0a
Kana98
Posty: 3 (po ~114 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 7
Kana98
  8 września 2019

Gdyby to była jednorazowa procedura to by mi działało wyświetlanie profili czy tez robienie livow. :)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 września 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kana98
Kana98: Gdyby to była jednorazowa procedura to by mi działało wyświetlanie profili czy tez robienie livow. :)


Profil masz już zweryfikowany i dopiero po jej dokonaniu nabywamy wszystkie uprawnia na swoim koncie (przykładowo dodawanie zdjęć na swoim profilu) itp. Więc coś tu kręcisz z tym wyświetlaniem profili, proszę dodać rzut ekranu co ci się wyświetla jak próbujesz wyświetlić profil. Robienie live też powinieneś robić i tutaj tez poproszę o rzut ekranu jak to wygląda.
Po drugie nie dał byś również pisać na Forum.

HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.