jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  17 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Po raz kolejny poruszam temat naruszeń regulaminu, ponieważ uważam że Fotka pod względem moderacji i wykluczania z portalu profili się tego dopiszczających wręcz raczkuje w porównaniu z konkurencyjną chociażby polską Sympatią.pl nie mówiąc o potentatach miedzynarodowych pokroju badoo. Ponad dwa dni temu zgłosiłem profil dziewczyny która robi stary numer naciągania na doladowania na zasadzie "kup mi doladowanie, to się z Tobą spotkam". Mija w chwili obecnej ponad 48 godzin od czasu tego zgłoszenia, a profil dziewczyny nadal jak był tak sobie jest i nikt nic z tym nie robi. Mam świadomość że liczba użytkowników fotki zmniejsza się z roku na rok że względu na coraz to mocniejszą konkurencje a portal lata świetności ma za sobą, jednak godzenie się aż do tego stopnia na nadużycia na portalu wyłącznie w celu utrzymania desperacko jakiejkolwiek ilości profili jedynie pezyśpieszy dekadencję portalu, zamiast pomoc z niej wyjść.

GRADEK83
GRADEK83
  17 sierpnia 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: "kup mi doladowanie, to się z Tobą spotkam

Serio ktoś na to leci ciekawe KTO :woot: :ziober2:

Dlaczego ludzie psioczą na fotkę ale konta nie usuwają dziwne :ninja:
Ziemia
Ziemia
  17 sierpnia 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Po

Moderatorzy nie wnikają w ujemne IQ użytkowników, którzy dają się nabrać na coś tak głupiego.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Ponad dwa dni temu zgłosiłem profil dziewczyny która robi stary numer naciągania na doladowania na zasadzie "kup mi doladowanie, to się z Tobą spotkam".

8 lipca założyłeś zaś temat o tym: Skrajnie nieprofesjonalna ekipa moderatorów fotki. Tam chodziło znów o: profil typowo marketingowy profil do sprzedaży projektów i wykonania tatuaży. Tam kolega woland ci napisał wszystko.
jasiek01krakow
jasiek01krakow: Mija w chwili obecnej ponad 48 godzin od czasu tego zgłoszenia, a profil dziewczyny nadal jak był tak sobie jest

Jeżeli otrzymałeś takie naciągniecie ciebie na doładowanie w Prywatnej Wiadomości bo zapewne tam ta osoba to robi, to jedyna możliwość zgłoszenia tego jest po przez "Zgłoś SPAM" przy danej rozmowie.
Mówisz że po zgłoszeniu konto nadal jest, jedno zgłoszenie nie wystarczy, musi wiele osób zgłosić taką osobę że rozsyła spam w PW i system anty Spamowy to wyłapie.
Druga sprawa to PW nie jest moderowane, bo zgodnie z prawem być nie może!!!!!
HardStyled83ddd0a
jasiek01krakow
Posty: 17 (po ~551 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
jasiek01krakow
  18 sierpnia 2019

Dziwnym trafem nagle w godzinę po moim poście konto tej dziewczyny (Kasiaxxmm) zostało jednak zablokowane, czego przez 48 godzin nie zrobiono. W zbiegiem okoliczności nie wierzę, więc po prostu ktoś najwyraźniej z wyższego szczebla musial zobaczyć wątek, przyjrzeć się sprawie, i podjąć reakcje. Z jednej strony to dobrze że reakcja jest, z drugiej natomiast konieczne jest mpim zdaniem dopracowanie szybszego jednak mechanizmu reakcji na tego typu zgłoszenia. Pozdrawiam

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 sierpnia 2019
jasiek01krakow
jasiek01krakow: dwa dni temu zgłosiłem profil dziewczyny która robi stary numer naciągania na doladowania na zasadzie "kup mi doladowanie, to się z Tobą spotkam". Mija w chwili obecnej ponad 48 godzin od czasu tego zgłoszenia, a profil dziewczyny nadal jak był tak sobie jest i nikt nic z tym nie robi.
A co ma robić? Gdzie dowody? Zrzuty ekranów z PW? Każdy może tak napisać. Jakbyśmy mieli wierzyć tu wszystkim na słowo, to mało by tu kto został. Na pana też były zgłoszenia, a jednak dalej Pan tu jest. Dziękuję temat zamykam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.