MartiniZLodem
MartiniZLodem
  13 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Hasła nie pamiętam. Email podany przy rejestracji jest nieaktualny. I co teraz mam zrobić? Piszę tylko dlatego że jestem zalogowany przez aplikację.

F0X
F0X
  13 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Napisz do FT na https://fotka.com/kontakt Tam z pewnością pomogą Tobie z odzyskaniem danych dostępowych lub nadaniem nowych.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 sierpnia 2019
MartiniZLodem
MartiniZLodem: Piszę tylko dlatego że jestem zalogowany przez aplikację.


Cześć :) Spokojnie, da się to zrobić.
MartiniZLodem
MartiniZLodem: Hasła nie pamiętam. Email podany przy rejestracji jest nieaktualny.

Jesteś na Aplikacji z tego co rozumiem i tylko przez Aplikację logujesz się tutaj, a z poziomu PC nie dasz rady bo "Hasła nie pamiętasz i Email, podany przy rejestracji jest nieaktualny" Podeśle ci link w Wiadomości prywatnej i dam wejdziesz sobie na Ustawienia - Konta, linki w PW działają.
Najpierw zmień sobie hasło na nowe, tam nie trzeba podawać starego na szczęście którego nie pamiętasz i tylko wpisujesz nowe Hasło i je powtarzasz.
Również mozęsz dokonać zmiany swojego Email + email stary jest również podany przy zmianie, tylko tam trzeba podać "Hasło do konta" i ty go nie pamiętasz i dlatego w pierwszej kolejności zaproponowałem zmianę Hasła. W razie pytań zapraszam na PW lub tutaj na Forum.
HardStyled83ddd0a
Vataszka
Vataszka
  13 sierpnia 2019

Też proszę o takiego linka d83dde03

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  13 sierpnia 2019
https://fotka.com/kontakt Proszę
F0X
F0X
  13 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Podeśle ci link w Wiadomości prywatnej i dam wejdziesz sobie na Ustawienia - Konta, linki w PW działają.
Sposób który opisałeś nie zadziała mimo że aplikacja fotki jest jakby autorską przeglądarką to jednak hasło w niej jest przechowywane zupełnie inaczej niż ma to miejsce np. w Firefox-ie Operze czy Chromie. W rezultacie w tym wypadku pole "Stare Hasło" będzie puste (Wiem bo próbowałem).
Metoda którą opisujesz działa tylko i wyłącznie w standardowych przeglądarkach gdy hasło jest zapisane ale w tym wypadku nie ma konieczności zmiany hasła, każda z znanych mi przeglądarek pozwala odczytywać (odkropkować) stare hasła.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
F0X
F0X: Sposób który opisałeś nie zadziała mimo że aplikacja fotki jest jakby autorską przeglądarką to jednak hasło w niej jest przechowywane zupełnie inaczej niż ma to miejsce np. w Firefox-ie Operze czy Chromie. W rezultacie w tym wypadku pole "Stare Hasło" będzie puste (Wiem bo próbowałem). Metoda którą opisujesz działa tylko i wyłącznie w standardowych przeglądarkach gdy hasło jest zapisane ale w tym wypadku nie ma konieczności zmiany hasła, każda z znanych mi przeglądarek pozwala odczytywać (odkropkować) stare hasła.


Dziwne bo u mnie za pierwszym razem było tylko podaj nowe hasło i pole puste, podałem nowe z konta testowego a tam hasła nie ma zapisanego.
Po ponownej zmianie hasał pole było już zakropkowane, może to jakoś jedno razowe działanie jest. Nic jedne wyjście to podesłać User link do odzyskania hasła na PW. Zobaczymy co user napisze czy ma tak jak ja pisałem czy ja ty, może mieć podobnie tak jak ja miałem za pierwszym razem.
HardStyled83ddd0a
Grrryze
Grrryze
  13 sierpnia 2019
Owad
Owad: Najpierw zmień sobie hasło na nowe, tam nie trzeba podawać starego na szczęście którego nie pamiętasz i tylko wpisujesz nowe Hasło i je powtarzasz.


To raczej niemożliwe. Gdzieś to stare hasło musiało się "dopisać" po stronie klienta. W innym przypadku była by to spora dziura w bezpieczeństwie danych użytkowników.

MartiniZLodem
MartiniZLodem: Email podany przy rejestracji jest nieaktualny

opcja1: odzyskać adres email
opcja2: https://fotka.com/kontakt
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.