SebastianKniaz
Posty: 20 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SebastianKniaz
  10 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Chce zablokowac,żeby osoby płóci przeciwnej przestali mnie oceniac.Ciagle mnie nisko oceniaja z powodu wygladu i mojej niepelnosprawnosci.Bardzo prosze o pomoc.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Bardzo prosze o pomoc.

Niestety nie ma takiej możliwości zablokowania tego, teraz każdy na każdego może głosować.
HardStyled83ddd0a
SebastianKniaz
Posty: 20 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SebastianKniaz
  10 sierpnia 2019
Owad
Owad: SebastianKniaz: Bardzo prosze o pomoc. Niestety nie ma takiej możliwości zablokowania tego, teraz każdy na każdego może głosować.


Cholera .A administracja?To mnie naprawde wkurza ,ze tak negatywnie z powodu tego mnie oceniaja.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Cholera .A administracja?

Od Administracji również dostaniesz takie Info jak odemnie, ale jak chcesz to napisz do nich poprzez Formularz kontaktu: https://fotka.com/kontakt#formularz
HardStyled83ddd0a
SebastianKniaz
Posty: 20 (po ~108 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
SebastianKniaz
  10 sierpnia 2019
Owad
Owad: SebastianKniaz: Cholera .A administracja? Od Administracji również dostaniesz takie Info jak odemnie, ale jak chcesz to napisz do nich poprzez Formularz kontaktu: https://fotka.com/kontakt#formularz


Czlowiek ma swoje kalectwo a tak naprawde umia takie lachudry specjalnie to robia,zeby obnizyc samo ocene.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Czlowiek ma swoje kalectwo a tak naprawde umia takie lachudry specjalnie to robia,zeby obnizyc samo ocene.

Głowa do góry, nie ma się czym przejmować to tylko internet i głosy wirtualne. Jeżeli chcesz podyskutować na ten temat to zapraszam na Hyde, tyle odemnie i pozdrawiam.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  11 sierpnia 2019
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Ciagle mnie nisko oceniaja z powodu wygladu i mojej niepelnosprawnosci.

Przede wszystkim - na zdjęciach nie widać Twojej niepełnosprawności. Poza tym jeśli piszesz innym wulgarne komentarze, że są brzydcy to nie dziw się, że otrzymujesz to samo.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

F0X
wpis jest ukryty
F0X
F0X
  11 sierpnia 2019

Nie da się.

SebastianKniaz
SebastianKniaz: Ciagle mnie nisko oceniaja z powodu wygladu i mojej niepelnosprawnosci.
A może jesteś zwykłym kłamczuchem i odwracasz kota ogonem. Obrażasz innych ludzi i ich wygląd. Zastanów się nad sobą bo postępujesz bardzo nie jak facet.
SebastianKniaz
SebastianKniaz: Czy Polskie społeczeństwo toleruje osoby niepełnosprawne?
I odpowiadając na Twoje pytanie z innego posta tak, nasze społeczeństwo toleruje osoby niepełnosprawne, ale nikt nie lubi buców i takich co to nikogo nie szanują. Albo takich co mają silną potrzebę użalania się nad sobą wołając podświadomie JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY, PATRZCIE JAKI JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY, MACIE MI DEKLE I GRUBASY WSPÓŁCZUĆ BO JESTEM NIEPEŁNOSPRAWNY. Fotka Com nie raz mi pokazała że są tu ludzie z wadami, chorobami i innymi problemami ale są to ludzie cudowni którym aż chce się pomagać i wspierać na każdym kroku, no i są też ludzie tacy jak ty Sebastianie. Ale ty pewnie powiesz że również cię obrażam,potraktuj mój post jako koleżeńską poradę byś kiedyś nie został całkiem sam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.