FajnydlaFajnej
FajnydlaFajnej
  21 lipca 2019 (pierwszy post)

Uważam że skoro miałem konto rok i zdjęcie na tym profilu i nie dostałem żadnego bana od normalnych moderatorów to uważam że moderator demon x nie jest uczciwy weszlem na live i widzialem ze u ładnej kobiety Budują sobie układy kogo zablokować tylko na jej życzenie!!! Bo jej ktoś się nie spodoba to moderator zablokuje każdego za wolność wypowiedzi i słowa taka osoba nie powinna być moderatorem !!! Zablokowała mnie tylko dlatego że się odezwałem na live ze kolezanka wybiera siebie z moderatorem osoby do blokowania nawet za wolność słowa bez powodu nic nie zrobiłem z takim podejściem moderatorów będziemy walczyć wszystkimi sposobami bo moderator nie jest po to zeby dla układu z ladna kobieta blokować kogoś tylko za to że młodej 18 ładnej blondynce sie ktoś nie podoba takie sprawy trzeba nagłaśniać!! Dziwne jest to że fotkę mam dlugo jedna zdjęcie i kolega od razu jak się odezwałem dał mi bana usunął zdjęcie i znalazł byle jaki powod tylko żeby znaleźć plusy u blondynki to jest karygodne i uważajcie na tego moderatora naprawde budowanie i blokowanie dawanie banow tylko dlatego że kolezanka jest ładna i ma swoje fochy uważam że fałsz obłuda jeśli ktoś miał taki przypadek proszę pisać tutaj A myślę że wiele osób moderatorów jest naprawdę po to zeby pilnować porządku ale niektórzy wykorzystują władzę dla budowania układów proszę fotkę o reakcję w tej sprawie i usuniecie takich moderatorów z pracy bo to karygodne !!! Wszyscy którzy mają podobne problemy z moderatorami proszę o reakcję A normalnych moderatorów po przeczytaniu tego forum bo oczywiście zablokowano mi możliwość dodania zdjęcia i komantarzyk dlatego piszę to tutaj !! Gdzie mam nadzieję jest wolność słowa i wypowiedzi proszę normalnych moderatorów o wypowiedź i odblokowanie mi konta jeśli nie będę reagował na takie układy moderatorów i blokowanie na fotce na samej górze wraz z normalnymi moderatorami których znam !!! Pozdrawiam wszystkich fotkowiczow i życzę wam moderatorów z klasą!! Którzy faktycznie nie blokują bez powodu !!!

FajnydlaFajnej
wpis jest ukryty
F0X
F0X
  21 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: blokuje osoby tylko dla układu z ladnymi kobietami innych moderatorów
Wysuwasz bardzo odważne teorie, skąd masz wiedzę który przyjaciel usunął Twoje zdjęcie. Nawiasem mówiąc słusznie usunięte.
FajnydlaFajnej
FajnydlaFajnej
  21 lipca 2019

Napisz jak możesz bo już sprawa idzie dalej dwie koleżanki modli pomagają !! Bardzo chce walczyć z taka patologia niestety nie mogę do Ciebie napisać wiedzę.mam stąd ze sprawą byla na live na żywo i opisałem taki układ screena maja juz moderatorzy wyślę.ci to jak dostanę dostęp na razie nie moge pisac dodawać zdjęć ((( sprawa o tyle jest poważna A teoria moja prawdziwa ze mozna w 100 % z toku rozmowy sprawdzić live moje komantarze i moderatora reakcję na układ dla urody momentalny ban gdzie nigdy inni moderatorzy mnie nie blokował znalazł powód zablokował bo znalazłem sie w nieodpowiednim miejscu i wypowiedzialem sie na temat ze on w układzie z mloda blondynka blokuje osoby za nic za wypowiedź bo jej się dana osoba nie podoba stąd teoria prawdziwa na fakcie do sprawdzenia najgorsze jest takie podejście układy z którymi walczę w życiu w polityce ale.nie wiedziałem że takie coś jest na fotce dlatego ten temat poruszam !! I na szczęście inni moderatorzy mi pomogą normalni którzy traktują swoją pracę poważnie uważam że taka patologia przyjaciół fotki nie może mieć miejsca !!!! Mam nadzieję że też mogę liczyć na twoja pomoc Pan Fox!!!

FajnydlaFajnej
FajnydlaFajnej
  21 lipca 2019

Słusznie usunięte za wolność słowa tylko uważam że sprawa ma inne tło i.dobrze że to było.nagranie live proszę to.sprawdzic dostałem bana za układ przyjaciela fotki z blondynką 18 letnia!! Czy to.normlane tylko.tu mogę się bronić !!! Bo wszystko zablokowane

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: moderator nie jest uczciwy


Proszę napisać w tej sprawie do Administracji serwisu: https://fotka.com/kontakt#formularz
W wiadomości opisać dokładniej sprawę. Forum nie jest od tego.
HardStyled83ddd0a
F0X
wpis jest ukryty
F0X
F0X
  21 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo chce walczyć z taka patologia
Zdajesz sobie sprawę że obrażasz mojego fotkowego kolegę a w takim wypadku nie mogę ci pomóc. Nie jestem także powołany do rozstrzygania takich sporów natomiast jeśli rozsiewasz takie materiały do różnych osób z ekipty to tworzysz pomówienia. A nie tak się takie sprawy załatwia.

Jeśli masz dowody w postaci pełnych screenów w raz z datą i godziną to powinieneś je przesłać na kontakt https://fotka.com/kontakt gdzie odpowiednie osoby będą wiedziały jak reagować.

Na tą chwilę siejesz zamęt i jak dla mnie nie jesteś wiarygodnym człowiekiem. Nic mi nie wysyłaj bo to mnie nie interesuje. Pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.