F0X
F0X
  12 lipca 2019 (pierwszy post)

Chciałbym aby któryś z moderatorów forum wyjaśnił mi czemu mój wpis w tym temacie został usunięty ?
https://fotka.com/forum/seks/2872939,Panowie_zapraszam

Było w nim zdjęcie 3 świnek, patrzyłem w regulamin działu sex i jedyne wykroczenie jakie znalazłem to może to że są owłosione.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  12 lipca 2019

Nie wiem nie znam tematu 😁 świnki dwuznacznie ustawione ale to wciąż świnki 😂🙊

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  12 lipca 2019
F0X
F0X: Chciałbym aby któryś z moderatorów

Świńska fotka, ktoś po prostu dał się nabrać.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  12 lipca 2019

Nie wiń nikogo. Od kiedy jestem moderatorem, ja sam już widzę same tylko cycki i fredy...

F0X
F0X
  12 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: świnki dwuznacznie ustawione ale to wciąż świnki


a widzisz ile frajdy i humoru może dać odpowiednie kadrowanie prosiaczków KWIIIIK

Mruczyslaw
Mruczyslaw: Nie wiń nikogo. Od kiedy jestem moderatorem, ja sam już widzę same tylko cycki i fredy...


Nie winię ;) patrząc na INTELIGENTNĄ społeczność męską korzystającą z forum działu sex pewnie nie jedno widziałeś o czym wolałbyś zapomnieć d83dde09
oam
oam
  12 lipca 2019
F0X
F0X: Było w nim zdjęcie 3 świnek, patrzyłem w regulamin działu sex i jedyne wykroczenie jakie znalazłem to może to że są owłosione.
Dowcipniś :D

Skoro sprawa wyjaśniona, zamykam. :D
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  13 lipca 2019
F0X
F0X: patrzyłem w regulamin działu sex i jedyne wykroczenie jakie znalazłem to może to że są owłosione.


No nie do końca. Zdjęcie jest objęte prawami autorskimi i posiada je serwis acidcow.com.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.