MateuszMateo89
MateuszMateo89
  6 lipca 2019 (pierwszy post)

Jeszcze raz prosze o usuniecie konta z ktorego pisze nie posiadam do niego e mila gdzies zaginelo haslo nie utrudniajcie mi usuńcie po prostu te konto

oam
oam
  6 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze raz prosze o usuniecie konta z ktorego pisze nie posiadam do niego e mila gdzies zaginelo haslo nie utrudniajcie mi usuńcie po prostu te konto
Nie posiadasz @, ani hasla a zalogowales sie wpisując losowe znaki? hit.

Procedura usunięcia konta jest tutaj:
https://fotka.com/ustawienia/konto_usun
I usuniesz tylko logując się w przegladarce.
MateuszMateo89
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam aplikację na ktorej mam zapamietane haslo

Skoro logujesz się tutaj przez aplikację to konto również usuniesz. Podeśle link do usunięcia w Wiadomości prywatnej i przekieruje cię to na opcję usuń.
HardStyled83ddd0a
oam
oam
  7 lipca 2019
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam aplikację na ktorej mam zapamietane haslo i sie nie wyswietla jak mam sie zalogować w przegladarce
Napisz tu: https://fotka.com/kontakt , ostatecznie wejdź na profil www.fotka.com/profil/FotkaTeam (wyszukaj w wyszukiwarce po loginie) i napisz wiadomość.
werka151
werka151
  12 lipca 2019

Hej moj facet pisal po raz drugi o usuniecie konta zlosliwypan i nic.

F0X
F0X
  12 lipca 2019

Nie wiem czy tak się na fotce robi ale jeśli chłopak na tamtym koncie ma zdjęcia to niech teraz sobie zrobi na tle kartki na której wypisze swój login i wyśle na kontakcie to zdjęcie razem z prośbą o usunięcie konta.

Dajcie fotkowej administracji szansę na zweryfikowanie twojego BOYa

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  12 lipca 2019

Konto przecież sami możecie usunąć tak jak to koleżanka napisała i podała linka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.