PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  27 czerwca 2019 (pierwszy post)

Nie moge odpisywac na swojej kamerce podczas podczas mojej transmisji.moge prosic o aktualizowanie

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie moge odpisywac na swojej kamerce

Jak jesteś na smartfonie lub tablecie po przez Logowanie się przez aplikacje to tylko mówić możesz tam odpisywać transmitujące osoby nie mogą chyba że się zalogujesz przez przeglądarkę
PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  27 czerwca 2019

No tak . Ale wcześniej miałem ten sam problem i to naprawili tylko że miałem całkowicie inny wygląd fotki.

PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  27 czerwca 2019

Inaczej kamerka wyglądała i wszystko inne

PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  27 czerwca 2019

A teraz to w ogóle nie mogę włączyć swojej kamerki

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz to w ogóle nie mogę włączyć swojej kamerki


Sprawdź wtyczkę FLash Player lub zobacz czy czasami nie ma aktualizacji. Jak masz jakieś dodatkowe wtyczki typu Adblocker to też wyłącz mogą zaszkodzić

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

PersonaNonGrata11
PersonaNonGrata11
  27 czerwca 2019

Nie działa dalej.za pierwszym razem jak miałem ten sam problem moderator wysłał mi jakieś ustawienia i wszystko się naprawili. Nie można tak teraz???

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie działa dalej.za pierwszym razem jak miałem ten sam problem moderator wysłał mi jakieś ustawienia i wszystko się naprawili. Nie można tak teraz???


Przeczytaj tutaj, może uda ci się w ten sposób coś zdziałać: https://fotka.com/kontakt#help_233
Lub napisać do Administracji serwisu: https://fotka.com/kontakt#formularz
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.