iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 czerwca 2019 (pierwszy post)

witam, ciekawi mnie czy jest na Fotka funkcja która pozwala aby komentarze które zostawamy na innych profilach nie wyświetlały sie automatycznie u naszych znajomych itp??
jeśli jest to gdzie ją można znaleźć ?
a jeśli nie ma... to dlaczego nikt tutaj nie wpadł na to że odrobina "prywatności"
byłaby w sam raz??

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, ciekawi mnie czy jest na Fotka funkcja która pozwala aby komentarze które zostawamy na innych profilach nie wyświetlały sie automatycznie u naszych znajomych itp??


Jedynie to w Powiadomieniach: Powiadamiaj o komentarzach znajomych, na profilach innych osób https://fotka.com/ustawienia/powiadomienia

Ale to działa tak, skoro ty to wyłączysz to tobie w Powiadomieniach nie będzie pokazywało który znajomy skomentował czyjeś zdjęcie. Ale co z tego skoro twój/twoi znajomi mają to włączone i twoje komentowane zdjęcia będą widzieć w swoich powiadomieniach.
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeśli nie ma... to dlaczego nikt tutaj nie wpadł na to że odrobina "prywatności" byłaby w sam raz??

Tu masz rację, powinna być taka opcja Blokowania w Ustawieniach : Ogólne.
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 czerwca 2019
Owad
Owad: Jedynie to w Powiadomieniach: Powiadamiaj o komentarzach znajomych, na profilach innych osób


tak masz rację, to znalazłem można odznaczyć no i ok ale wtedy tylko ja nie widzę powiadomień moich znajomych a nie o to chodzi :)

może tylko ja tak uważam ale automatyczne udostępnianie wszystkim znajomym komentarzy to jakaś strasznie nie trafiona funkcja, Fotka to chyba pierwszy portal który coś tak głupiego wymyślił. Powinniście zdecydowanie Dać możliwość wyboru a nie narzucać.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: funkcja

Czy taka funkcja kiedyś powstanie, nie wiem. Może ktoś z Fotka Team się wypowie się w tej kwest.
HardStyled83ddd0a
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 czerwca 2019
Owad
Owad: Może ktoś z Fotka Team się wypowie się w tej kwest.

taka właśnie mam nadzieję że odpowiednie osoby się ustosunkują bo moim zdaniem warto by to zmienić
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  17 lipca 2019

chyba jednak nikt się nie wypowie.....

F0X
F0X
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba jednak nikt się nie wypowie.....


chyba trzeba dać im znać bo może nie czytają forum ... tak mało się dzieje d83dde1e
oam
oam
  17 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba jednak nikt się nie wypowie.....
Wyślij link do tematu na kontakt, oni przesla go gdzie trzeba. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte:
Konto usunięte
Konto usunięte:
:-)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  17 lipca 2019

ja się tu nie znam komu gdzie co posyłac, kto jest od czego i takie tam ... :D ale ok wysyłam do mark

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.