EwazB
Posty: 1 (po ~60 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 60
EwazB
  14 czerwca 2019 (pierwszy post)

Witam staram się żeby zostać moderatorem ktoś mi pomoże

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 czerwca 2019
EwazB
EwazB: Witam staram się żeby zostać moderatorem ktoś mi pomoże


Interesuję cię Funkcja Moderatora Czat - Forum - Kamerek to zapraszam do przeczytania Moderator poszukiwany.
* https://fotka.com/forum/fotka/1249472,Moderator_poszukiwan W danym wątku masz krótki opis wymagań, jakie należy spełnić, aby zostać moderatorem danej funkcjonalności, oraz namiary na MG, do których można przesyłać zgłoszenia. Życzę powodzenia :ziober2:
HardStyled83ddd0a
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  14 czerwca 2019
EwazB
EwazB: staram się żeby zostać moderatorem


Kiedyś gdzieś tu Lub obok gadali że już samo proszenie się o modelatora dyskwalifikuje kandydaturę
Być może że im Polityka działania się zmieniła
Jacek1982r
Jacek1982r
  14 czerwca 2019
EwazB
EwazB: Witam staram się żeby zostać moderatorem ktoś mi pomoże


zależy jaki dział :) a jeśli myślisz o kamerkach to musisz mieć znajomości bo tam innej opcji nie ma
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  15 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: EwazB: Witam staram się żeby zostać moderatorem ktoś mi pomożezależy jaki dział :) a jeśli myślisz o kamerkach to musisz mieć znajomości bo tam innej opcji nie ma

Jakie znajomości co ty chlopie bredzisz nie siej Propagandy
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 czerwca 2019
Aro34
Aro34:


Nie chce mi się z tobą dyskutować ponieważ nie znasz realiów a przekonywać cię nie mam zamiaru
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  15 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Aro34: Nie chce mi się z tobą dyskutować ponieważ nie znasz realiów a przekonywać cię nie mam zamiaru

Buahahahahahaha wiecej przeszedłem w życiu niż ty więc nie wypowiadaj się na temat na którym sie nie znasz :D
Personal
Personal
  15 czerwca 2019
Aro34
Aro34: Jacek1982r: Aro34: Nie chce mi się z tobą dyskutować ponieważ nie znasz realiów a przekonywać cię nie mam zamiaru Buahahahahahaha wiecej przeszedłem w życiu niż ty więc nie wypowiadaj się na temat na którym sie nie znasz :D


Izi pyzii :D no stress nie daj sie prowokacji! :D
oam
oam
  15 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Nie chce mi się z tobą dyskutować ponieważ nie znasz realiów a przekonywać cię nie mam zamiaru
Jakich realiów? Po Twoich wypowiedziach wnioskuję, że zgłosiłes sie na moderatora a Twoja kandydatura została odrzucona bądź nie dostałeś wiadomosci zwrotnej?

Wspomniałeś o kamerkach, jest tam wymagana konkretna ilość godzinowa ktora należy spełniać, jeśli MG nie widzi przynajmniej połowy wymaganych godzin, bądź taki delikwent w ogole sie tam nie pojawia ale od tak wysłał swoje zgłoszenie to naturalne jest to że jest hmm.. Słabym kandydatem. To samo dotyczy sie czatu.

Nie ma nic po znajomosci, albo sie nadajesz albo nie. Nie rozumiem po co siejesz ferment.
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  15 czerwca 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: a jeśli myślisz o kamerkach to musisz mieć znajomości

Masz jeszcze jakieś farmazony do opowiadania?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Personal
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.