Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Nelly
Nelly
  10 czerwca 2019 (pierwszy post)

Kilka zdań na temat zachowania i słownictwa na czacie. Niezmiernie zachęcam do przeczytania i wyciagnięcia wniosku.

Drodzy Czatusie, mamy XXI wiek i panujące w dzisiejszych czasach zachowania są często karygodne, a nawet naganne. Słownictwo, które często towarzyszy takiemu zachowaniu nie jest niestety muzyką dla uszu. Na każdym kroku można słyszeć wulgarne teksty. Na czacie portalu fotka.com jest to na porządku dziennym. Szanowni Czatusie, ograniczcie swoje wulgarne odzywki, niecenzuralne słowa. Nie podejmujcie próby obrażania innych. Notorycznie stawiane cele, jako poniżenie kogoś, nie powinny mieć miejsca. Nie dążmy do nienawiści, akceptujmy siebie. Nielubienie kogoś nie daje mu uprawnień do torturowania słownie. Apeluje do Was, abyście zwracali uwagę gdy ktoś kogoś obraża. Ludzie są rożni, niektórzy mogą mieć słabą psychikę. Wiele się słyszy o przypadkach, gdzie nękana w Internecie osoba, popełniła samobójstwo. Dlaczego ktoś, kto wygląda inaczej, powinien zostać wyeliminowany? Ktoś, kto ma odrębne zdanie? Ktoś, kto nie robi tego, czego byśmy chcieli? Zdaniem wielu ludzi, obserwując zachowanie na czacie, takie właśnie osoby powinny zostać zniszczone. To bardzo przykre. Zastanówcie się 2 razy zanim napiszecie coś do drugiej osoby. Nie krzywdźmy, nauczmy się podchodzić z rewerencją do innych.

Pozdrawiam
Nelly

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”

Arpad
Arpad
  10 czerwca 2019

Nigdy nie będę podludziem z chata, którym się brzydzę.

Nelly
Nelly: Nie krzywdźmy, nauczmy się podchodzić z rewerencją do innych.

Prawie jak pani profesor. :ninja:
Personal
Personal
  10 czerwca 2019

Nelly na prezydenta🏳️🏳️🏳️

Arpad
Arpad
  10 czerwca 2019

Baby do garów. :nie:

Avatar użytkownika DanteDante
Posty: 11 (po ~72 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 110
Dante
  10 czerwca 2019

Nic dodać, nic ująć! :-) Świetny post Nelly ♥

oam
Posty: 2860 (po ~142 znaków)
Reputacja: 9 | BluzgometrTM: 54
oam
  10 czerwca 2019
Nelly
Nelly: Drodzy Czatusie, mamy XXI wiek i panujące w dzisiejszych czasach zachowania są często karygodne, a nawet naganne. Słownictwo, które często towarzyszy takiemu zachowaniu nie jest niestety muzyką dla uszu. Na każdym kroku można słyszeć wulgarne teksty. Na czacie portalu fotka.com jest to na porządku dziennym. Szanowni Czatusie, ograniczcie swoje wulgarne odzywki, niecenzuralne słowa. Nie podejmujcie próby obrażania innych. Notorycznie stawiane cele, jako poniżenie kogoś, nie powinny mieć miejsca. Nie dążmy do nienawiści, akceptujmy siebie. Nielubienie kogoś nie daje mu uprawnień do torturowania słownie. Apeluje do Was, abyście zwracali uwagę gdy ktoś kogoś obraża. Ludzie są rożni, niektórzy mogą mieć słabą psychikę. Wiele się słyszy o przypadkach, gdzie nękana w Internecie osoba, popełniła samobójstwo. Dlaczego ktoś, kto wygląda inaczej, powinien zostać wyeliminowany? Ktoś, kto ma odrębne zdanie? Ktoś, kto nie robi tego, czego byśmy chcieli? Zdaniem wielu ludzi, obserwując zachowanie na czacie, takie właśnie osoby powinny zostać zniszczone. To bardzo przykre. Zastanówcie się 2 razy zanim napiszecie coś do drugiej osoby. Nie krzywdźmy, nauczmy się podchodzić z rewerencją do innych.
Bardzo mądrze napisane, oby jak najwięcej osób wyciągnęło z tego wnioski! :)
LordBaranq
LordBaranq: oam to moja ulubiona fp
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Avatar użytkownika Dragon842Dragon842
Posty: 789 (po ~114 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 2
Dragon842
  13 czerwca 2019
Nelly
Nelly: Kilka zdań na temat zachowania i słownictwa na czacie. Niezmiernie zachęcam do przeczytania i wyciagnięcia wniosku. Drodzy Czatusie, mamy XXI wiek i panujące w dzisiejszych czasach zachowania są często karygodne, a nawet naganne. Słownictwo, które często towarzyszy takiemu zachowaniu nie jest niestety muzyką dla uszu. Na każdym kroku można słyszeć wulgarne teksty. Na czacie portalu fotka.com jest to na porządku dziennym. Szanowni Czatusie, ograniczcie swoje wulgarne odzywki, niecenzuralne słowa. Nie podejmujcie próby obrażania innych. Notorycznie stawiane cele, jako poniżenie kogoś, nie powinny mieć miejsca. Nie dążmy do nienawiści, akceptujmy siebie. Nielubienie kogoś nie daje mu uprawnień do torturowania słownie. Apeluje do Was, abyście zwracali uwagę gdy ktoś kogoś obraża. Ludzie są rożni, niektórzy mogą mieć słabą psychikę. Wiele się słyszy o przypadkach, gdzie nękana w Internecie osoba, popełniła samobójstwo. Dlaczego ktoś, kto wygląda inaczej, powinien zostać wyeliminowany? Ktoś, kto ma odrębne zdanie? Ktoś, kto nie robi tego, czego byśmy chcieli? Zdaniem wielu ludzi, obserwując zachowanie na czacie, takie właśnie osoby powinny zostać zniszczone. To bardzo przykre. Zastanówcie się 2 razy zanim napiszecie coś do drugiej osoby. Nie krzywdźmy, nauczmy się podchodzić z rewerencją do innych. Pozdrawiam Nelly „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”
brawo,,traktuj ludzi jak sam chcesz być traktowany
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 17
Hovik
  16 czerwca 2019

Hmm Nelly moje zdanie jak zawsze jednoznaczne " Ban " ewentualnie GAG ( Bez upomnień i bez tłumaczenia się )
Osoba która się rejestruje na serwisie lub portalu zaakceptowała punkt regulaminu więc powinna znać panujące zasady na danym serwisie.
Każdy moderator czy to zwykły czy FP FT itd powinien postępować jak reszta modów.
Nie ma że boli czy znajomości itd. Ja własną kobitę zbanowałem na 7 dni co prawie się związek nie rozwalił.

Ourworld - Nawiązuj nowe znajomości...

Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 17
Hovik
  16 czerwca 2019

Dodam jeszcze takie zdanie odnośnie TEAM - Jeśli serwis jest robiony miękkim ... to wiecznie użytkownicy będą robić co chcą z czego później wynika opinia publiczna w internecie.

Ourworld - Nawiązuj nowe znajomości...

Franek4
Posty: 5 (po ~39 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Franek4
Posty: 5 (po ~39 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.