iLoveeMusic
iLoveeMusic
  24 maja 2019 (pierwszy post)

Witam, od niedawna zauważyłem problem dotyczący jakości zdjęć wysyłanych w PW wyłącznie na smartfonie aplikacja fotka.. dokładnie chodzi o to że wysłane bądź odbierane zdjęcia po kliknięciu w nie (aby wyświetlało się w pełnym rozmiarze) baaardzo traci na jakości jakby się nie do końca wczytywało. jako miniaturka wygląda ok jako powiększone jest już tragedia. hmm co może być przyczyną???
te same zdjęcia wyglądają normalnie podczas przeglądania na PC.

oam
oam
  24 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, od niedawna zauważyłem problem dotyczący jakości zdjęć wysyłanych w PW wyłącznie na smartfonie aplikacja fotka.. dokładnie chodzi o to że wysłane bądź odbierane zdjęcia po kliknięciu w nie (aby wyświetlało się w pełnym rozmiarze) baaardzo traci na jakości jakby się nie do końca wczytywało. jako miniaturka wygląda ok jako powiększone jest już tragedia. hmm co może być przyczyną??? te same zdjęcia wyglądają normalnie podczas przeglądania na PC.
Witam, prawdopodobnie jakość się psuje ze względu na kompresowanie obrazu, ten problem nie powinien występować po zalogowaniu się z przeglądarki internetowej. :)
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  25 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Rzeczywiście całkowicie jakość przesyłanych zdjęć na PW z aplikacji fatalna, nawet oglądnięcie zdjęcia otrzymanego z aplikacji nic nie da, bo straciło na jakości. Jedyne obejście tego to osoba wysyłając musi wysłać z RWD (przeglądarka w telefonie) lub PC tylko i tak jakość otwartego zdjęcia na aplikacji fatalna.

Dzięki za zgłoszenie, zapewne poprawią to najbliższym czasie, zgłoszę FT coś nie dopracowali.

Aplikacja otwarte zdj.


RWD (przeglądarka w telefonie) otwarte zdj.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  25 maja 2019

Ja wiem że lepsza jakość będzie jak odbiorę na pc ale po to mam tą aplikację aby to działało jak należy na smartfonie 😉. Także będzie miło jak się temu odpowiednie osoby zainteresują i usuną ten błąd.

Miłego dnia ✌️

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  30 maja 2019

Nic się nie zmienia w tej kwestii... Problem nadal występuje

oam
oam
  30 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic się nie zmienia w tej kwestii... Problem nadal występuje

Sprawdziles czy jest dostepna aktualizacja aplikacji?
Ponagle sprawę. :)
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  4 czerwca 2019

Przepraszam jakiś czas nie zaglądałem. Żadna aktualizacja się nie pojawiła od tego czasu.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  4 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam jakiś czas nie zaglądałem. Żadna aktualizacja się nie pojawiła od tego czasu.

W jakim formacie zdjęcia zapisane są JPEG czy BMP?
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  4 czerwca 2019

Zawsze mam zdjęcia w JPEG

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  4 czerwca 2019

Zresztą jak większość standardowych zdjęć zapisywane są w tym formacie.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019

Problem nadal występuje podbijam temat, może zainteresują się odpowiednie osoby bo to uciążliwe.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  11 czerwca 2019

A spróbuj zapisać fotkę w BMP

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 czerwca 2019

jak mam na telefonie zapisać do BMP? chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia z smartfona i odczytywanie ich na aplikacji. na PC wszystko działa bez zarzutu czy JPEG czy BMP

Aro34
Aro34: A spróbuj zapisać fotkę w BMP
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  18 czerwca 2019

Czyli rozumiem że temat nie do ogarniecia w takiej formie jaka jest. szkoda bo zdecydowanie oglądanie zdj esc w tak tragicznej jakości odbiera przyjemnosc z ich otrzymywania.

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  17 lipca 2019

czas płynie a problem nie znika... irytujące bardzo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.