Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
FitandCoffee90
FitandCoffee90
  12 maja 2019 (pierwszy post)

Witam,jak usunąć czyiś komentarz pod swoim zdjęciem na profilu? Bo nie widzę,zadnej opcji.

Avatar użytkownika BujajacaWoblokachhBujajacaWoblokachh
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 maja 2019

Aby usunąć komentarz otrzymany do zdjecia nalezy wejść w podgląd własnego profilu. Następnie klikasz na fotkę, pod która komentarz został dodany Najeżdzasz kursorem myszy na otrzymany komentarz (prawy gówny róg,komentarza - tam jest taki 'trójkat). Pojawi sie menu z opcjami komentarza w tym mozliwoscia usuniecia go.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
M528i7
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
M528i7
  18 maja 2019

Może ktoś mi doradzi jak można wejść na profil osoby która kometoje twoje zdiecia?????😋😋😋🤔🤔🤔 bo ja nie potrafię albo za mało ogarniam jeszcze z tego:/?

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 49
oam
  18 maja 2019
M528i7
M528i7: Może ktoś mi doradzi jak można wejść na profil osoby która kometoje twoje zdiecia?????😋😋😋🤔🤔🤔 bo ja nie potrafię albo za mało ogarniam jeszcze z tego:/?

W powiadomieniach powinna Ci się wyświetlić informacja o komentarzu: od kogo, treść oraz skomentowane zdjęcie. Kliknij z awatar (zdjęcie profilowe) który pojawił się przy powiadomieniu. Możesz też wejść w skomentowane zdjęcie, przy komentarzu widnieje awatar (zdjęcie profilowe) osoby która go dodała, kliknij w nie. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: czegoś muszę się czepić :D
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.