Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
AlexxxxxMahone
AlexxxxxMahone
  6 maja 2019 (pierwszy post)

Witam. Chciałem usunąć konto jednak było zakładane ze starym numerem telefonu i nie mam jak dezaktywować. Instrukcja usunięcia mów: "Przed wykasowaniem konta, deaktywuj usługę premium MT wysyłając sms o treści STOP FOTKA z numeru 48663...... na 60568". Mam teraz inny numer i nie wiem w jaki inny sposób usunąć całkowicie konto. Proszę o pomoc.

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 49
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Chciałem usunąć konto jednak było zakładane ze starym numerem telefonu i nie mam jak dezaktywować. Instrukcja usunięcia mów: "Przed wykasowaniem konta, deaktywuj usługę premium MT wysyłając sms o treści STOP FOTKA z numeru 48663...... na 60568". Mam teraz inny numer i nie wiem w jaki inny sposób usunąć całkowicie konto. Proszę o pomoc.

Nie widzę aktywnego pakietu gwiazdy na Twoim koncie. Konto usuniesz korzystajac z przegladarki uzywajac tego linku: https://fotka.com/ustawienia/konto_usun
Konto usunięte
Konto usunięte: czegoś muszę się czepić :D
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
AlexxxxxMahone
AlexxxxxMahone
  6 maja 2019

Aktualnie nie mam pakietu gwiazd. Ok wbiłem na ten link ale nie widzę tam żadnego przycisku do usunięcia ;/

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aktualnie nie mam pakietu gwiazd. Ok wbiłem na ten link ale nie widzę tam żadnego przycisku do usunięcia ;/

Czy klikasz w link bedac zalogowanym na przegladarce? Jest to konieczne by link zadzialal.
Konto usunięte
AlexxxxxMahone
AlexxxxxMahone
  6 maja 2019

Tak. Jestem zalogowany w przeglądarce na komputerze stacjonarnym. Załączam screen

oam
oam
  6 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak. Jestem zalogowany w przeglądarce na komputerze stacjonarnym. Załączam screen

W takim razie skontaktuj sie z Fotka Team wypelniajac formularz: https://fotka.com/kontakt
Załącz powyższy zrzut ekranu. :)
Konto usunięte
Kuzynka12
Kuzynka12
  10 maja 2019

Chciałbym usunoc konto na zawsze na fotce

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.