PaleMostyOstry
PaleMostyOstry
  10 lipca 2018 (pierwszy post)

Czemu ban za imie i nazwisko moda na dzien? Nawet na biletach sa napisane nawet rodo tego nie zabrania

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu ban za imie i nazwisko


Nie podajemy żadnych danych kontaktowych w tym przypadku miało to miejsce, szczegóły znajdziesz tutaj: https://fotka.com/forum/czat/456416,REGULAMIN_-_062018
Możesz również napisać do Ariel w tej sprawie, tutaj go znajdziesz: https://fotka.com/przyjaciele
HardStyled83ddd0a
PaleMostyOstry
PaleMostyOstry
  10 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: PaleMostyOstry: Czemu ban za imie i nazwisko Nie podajemy żadnych danych kontaktowych w tym przypadku miało to miejsce, szczegóły znajdziesz tutaj: https://fotka.com/forum/czat/456416,REGULAMIN_-_062018 Możesz również napisać do Ariel w tej sprawie, tutaj go znajdziesz: https://fotka.com/przyjaciele

Czyli teraz wystarczy to że kazdy kto napisze moje imie tez powinnien dostac bana na to wychodzi
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: imie

Imię a podanie całego imienia z nazwiskiem to ina sprawa, wówczas podajesz całkowite dane personalne.
HardStyled83ddd0a
PaleMostyOstry
PaleMostyOstry
  10 lipca 2018
Owad
Owad: PaleMostyOstry: imie Imię a podanie całego imienia z nazwiskiem to ina sprawa, wówczas podajesz całkowite dane personalne.

Imie i nazwisko to nie calkowite dane personalne
PaleMostyOstry
PaleMostyOstry
  10 lipca 2018

całkowite sa wtedy gdy podasz do tego adres zamieszkania lub pesel czy numer dowodu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: całkowite sa wtedy gdy podasz do tego adres zamieszkania lub pesel czy numer dowodu

Tak wiem, źle mnie zrozumiałeś, Imię z Nazwiskiem całkowite/w całości, to wystarczy żeby moc znaleźć tą osobę wśród innych portali np - FB, miłego dnia.
HardStyled83ddd0a
PaleMostyOstry
PaleMostyOstry
  10 lipca 2018
Owad
Owad: PaleMostyOstry: całkowite sa wtedy gdy podasz do tego adres zamieszkania lub pesel czy numer dowodu Tak wiem, źle mnie zrozumiałeś, Imię z Nazwiskiem całkowite/w całości, to wystarczy żeby moc znaleźć tą osobę wśród innych portali na - FB, miłego dnia.

a nie prawda bo wystrczy tylko imie
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  10 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu ban za imie i nazwisko moda na dzien?

Nawet jeśli nie zgadzasz się z panującymi zasadami, musisz je przestrzegać. Jest napisany Regulamin działu Czat i wystarczyło się zainteresować.
Z drugiej strony ciekawe czy byłbyś zadowolony gdyby ktoś podał na czacie publicznym Twoje dane kontaktowe?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paffeuu
Paffeuu
  13 lipca 2018

Naucz się pisać locho xD

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  13 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Naucz się pisać locho xD

Kolejny przyklad rozczarowania XXI wiekiem :-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paffeuu
Paffeuu
  14 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: :-)


Większym rozczarowaniem jest moderator forum, który nie potrafi poprawnie pisaćd83dde02
buumbleble
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  14 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Większym rozczarowaniem jest moderator forum, który nie potrafi poprawnie pisać

Bezpodstawna krytyka to zwykłe chamstwo - zapamiętaj na przyszłość.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Paffeuu
Paffeuu
  14 lipca 2018
Ostatnio edytowany: za 6 lipca 2525
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Bezpodstawna krytyka to zwykłe chamstwo - zapamiętaj na przyszłość.

Jaka bezpodstawna, kto normalny pisze w taki sposob?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nawet jeśli nie zgadzasz się z panującymi zasadami, musisz je przestrzegać

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: musisz je przestrzegać

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: je

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.