CieplyKluch
CieplyKluch
  19 września 2016 (pierwszy post)

Witam! Jestem nieśmiały i prosze wszystkich o pomysły na tematy z ktorymi można rozmawiać z dziewczynami by chciały z nami chodzić... zapraszam ;p

GozdzJ
GozdzJ
  20 września 2016

Napisz jej ze masz niezła fure, trzy piętrowa wille i dziadka milionera będą się plastyki lepić do Cb jak rzep do psiego ogona

Shaitan
Shaitan
  20 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz jej ze masz niezła fure, trzy piętrowa wille i dziadka milionera będą się plastyki lepić do Cb jak rzep do psiego ogona

Za takie przechwałki na czacie to trolle by go zjadły :D
Sheila
Sheila
  20 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Jestem nieśmiały i prosze wszystkich o pomysły na tematy z ktorymi można rozmawiać z dziewczynami by chciały z nami chodzić... zapraszam ;p


Czat Główny

CieplyKluch: Jestem przystojny

:zawik:
NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016
Sheila
Sheila: CieplyKluch: Witam! Jestem nieśmiały i prosze wszystkich o pomysły na tematy z ktorymi można rozmawiać z dziewczynami by chciały z nami chodzić... zapraszam ;pCzat Główny CieplyKluch: Jestem przystojny

Nie śmiej się d83dde0c
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
CieplyKluch
CieplyKluch
  20 września 2016

Właśnie, sprawy sercowe to nie powód do naśmiewania się Pani/Panno Sheila

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie, sprawy sercowe to nie powód do naśmiewania się Pani/Panno Sheila

Sam jestem nieśmiałyd83dde01 ale wolę poznawać dziewczyny w życiu realnym a nie wirtualnymd83dde20d83dde12
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
CieplyKluch
CieplyKluch
  20 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nie nie nie... napisałem to z lekkim żartem, ale pisanie że nikt nie chce poznawać ludzi w internecie tylko realnie staje sie już nie modne ;p a nawet powiem... Wrecz pozytywnym wyczynem jest poznanie kogoś fajnego! ;p

GozdzJ
GozdzJ
  20 września 2016

Nie no ale tak serio to jak już masz znaleźć tą jedyną to będziesz się tak z nią dogadywać że nie będziesz musiał wymyślać tematów. Stykniecie się:D hehe w najmniej oczekiwanym momencie .

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no ale tak serio to jak już masz znaleźć tą jedyną to będziesz się tak z nią dogadywać że nie będziesz musiał wymyślać tematów. Stykniecie się:D hehe w najmniej oczekiwanym momencie .

d83ddc4d
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
wonz
wonz
  20 września 2016

napisz im ze jesteś 30letnim biedakiem, mieszkasz z matką, a parówki z grilla opierdzielasz, rzesza fanek na pw polecam ja tak robię odkąd tu założyłem konto.

Madzja
Madzja
  21 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz im ze jesteś 30letnim biedakiem, mieszkasz z matką, a parówki z grilla opierdzielasz, rzesza fanek na pw polecam ja tak robię odkąd tu założyłem konto.


one Cię kochają bo jesteś rudy i nosisz okulary :3
LiptonGanja
LiptonGanja
  21 września 2016

Napisz, że Twój język jest szybszy od huraganu Katarina xDDD

Logoff
Logoff
  21 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Shaitan
Shaitan: Za takie przechwałki na czacie to trolle by go zjadły :D


kto kto kto???? xDDDD
OJ BOGUSLAW UWAŻASZ, ŻE TAM JAKIS CHOCIAŻ JEDEN TROLL ZOSTAŁ? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Jestem nieśmiały i prosze wszystkich o pomysły na tematy z ktorymi można rozmawiać z dziewczynami by chciały z nami chodzić...


napisz ze nienawidzisz seksu i rozmów o tym. Połechtaj jej ego, powiedz, że interesuje cie jak maluje paznokcie, ile żre, gdzie wstawila zdjecie i jakie, jak rzadko wychodzi z domu i ile ma nadwagi
ps najlepiej podaj jej snapa i na kazdy ci wyslany odpowiadaj serduszkiem + "oh jaka piekna" (nawet jesli przypomina psią kupe, to tak pisz) :)

Myślę, że pomogłem. Polecam się na przyszlość
Logoff
Logoff
  21 września 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz im ze jesteś 30letnim biedakiem, mieszkasz z matką, a parówki z grilla opierdzielasz, rzesza fanek na pw polecam ja tak robię odkąd tu założyłem konto.


XDDDDDDDD mocne jak skok z 9 piętra i przypieprzenie łbem o chodnik
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.