PRZYSTOJNlAK
wpis jest ukryty
PRZYSTOJNlAK
PRZYSTOJNlAK
  23 grudnia 2014

ban zdjęty,co nie zmienia fatku,że gdybym nie napisał i sie nie spruł z drugiego konta odnośnie banicji dalej by siedziała ucieszona zajadając frytki z ketchupem.
Myśląc,że ma władze... :)

Shaitan
Shaitan
  23 grudnia 2014

Serio chłopie, weź ty czasem wyluzuj, każdemu może się coś pomylić, może przypadkiem kliknąć, cały twój hejt jest tu nie tyle zbędny co nawet bezsensowny ;)

PRZYSTOJNlAK
wpis jest ukryty
PRZYSTOJNlAK
PRZYSTOJNlAK
  23 grudnia 2014
Shaitan
Shaitan: a jak piszesz do mniShaitan:

a Ty idz gdzie indziej udawać mądrego :) gościu bojący sie 20latka z Ostródy :)
Niereformowalny
Niereformowalny
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: dostał bana też niesłusznie :)


Na jej miejscu nawet nie polemizowałbym, banisko z miejsca na godzinę a jak dalej byłyby bóle to kolejny i kolejny. Cieszcie się, że nigdy nie dadzą mi uprawnień xD

Konto usunięte
Konto usunięte: gościu bojący sie 20latka z Ostródy :)


lolnę, który to :D
PRZYSTOJNlAK
PRZYSTOJNlAK
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: PRZYSTOJNlAK: dostał bana też niesłusznie :)Na jej miejscu nawet nie polemizowałbym, banisko z miejsca na godzinę a jak dalej byłyby bóle to kolejny i kolejny. Cieszcie się, że nigdy nie dadzą mi uprawnień xDPRZYSTOJNlAK: gościu bojący sie 20latka z Ostródy :) lolnę, który to :D

napisz do cemazet :)
Shaitan
Shaitan
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: gościu bojący sie 20latka z Ostródy :)

:crylol:

Wy jesteście serio śmieszni :D
Niereformowalny
Niereformowalny
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: napisz do cemazet :)


i to on jest taki straszny? sylwetka sylwetką, ale już Ty robisz lepsze "wrażenie" ale to nie mięśnie górują w bijatyce ;)
PRZYSTOJNlAK
PRZYSTOJNlAK
  23 grudnia 2014

Tobie nawet do śmiechu na priv z nim nie było co dopiero tak w 4 oczy :) tez i nie mięśnie też i nie koniecznie osoba a kontakty,w dodatku nie wiem czy mu dałby rade czy nie,sens w tym,że on go straszył policją nasz Szatan

Shaitan
Shaitan: PRZYSTOJNlAK: gościu bojący sie 20latka z Ostródy :) Wy jesteście serio śmieszni :D
Niereformowalny
Niereformowalny
  23 grudnia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: koniecznie osoba a kontakty


nie rozumiem co masz na myśli, straszenie kolegami? To poziom gimnazjum :)

Konto usunięte
Konto usunięte: straszył policją nasz Szatan


Nawet gdyby, ma takie prawo. W internecie nikt nie jest anonimowy, trzeba uważać co się pisze i do kogo :) Też dostawałem nieraz tutaj groźby za starych dobrych czasów, ale żadna nigdy nie doszła do skutku więc wątpie by to co mówisz o Shaitanie było prawda ;P
Z innej beczki, proponuje zluzować bo serio taka prowokacyjna gadka ze skrina drugiego m nawet u mnie kończyła by się blokadą (choć lubię słowne potyczki) ;)) a skoro ma "władzę" niech banuje jeżeli to podchodzi pod regulamin.
PRZYSTOJNlAK
PRZYSTOJNlAK
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: PRZYSTOJNlAK: koniecznie osoba a kontaktynie rozumiem co masz na myśli, straszenie kolegami? To poziom gimnazjum :)PRZYSTOJNlAK: straszył policją nasz Szatan Nawet gdyby, ma takie prawo. W internecie nikt nie jest anonimowy, trzeba uważać co się pisze i do kogo :) Z innej beczki, proponuje zluzować bo serio taka prowokacyjna gadka ze skrina drugiego m nawet u mnie kończyła by się blokadą (choć lubię słowne potyczki) ;)) a skoro ma "władzę" niech banuje jeżeli to podchodzi pod regulamin.

sens tkwi w tym,że po prostu on jest wydygany i tyle :) natomiast Ty masz tak dużo do powiedzenia jak wszyscy "userzy" razem wzięci ;)
Niereformowalny
Niereformowalny
  23 grudnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: natomiast Ty masz tak dużo do powiedzenia jak wszyscy "userzy" razem wzięci ;)


W kontekście czego?

Konto usunięte
Konto usunięte: sens tkwi w tym,że po prostu on jest wydygany i tyle


Shaitan czy Twój ziomeczek?:>
SCHOROWANNY
wpis jest ukryty
SCHOROWANNY
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.