szadou
szadou
  6 marca 2014 (pierwszy post)

jutro jej sie konczy ban i znowu tutaj wroci
co robic?

Divine
Divine
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest zajebistym kwiatkiem zjadającym robaszki

Pewnie lubi małe tłuste muszki.
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Divine
Divine: To aż tak ją lubicie?

Powiem Ci, że to nie jest kwestia lubię/ nie lubię, bo nie znam jej ^^ także nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć.
Divine
Divine: Niekoniecznie, niektórzy ją lubią.

Te LEGENDY Hajdu, 4-5 loginów, które plusują każdą swoją wypowiedź [z kilku kont] :teletubbies:
Rodzina internetowa d83dde2d
Divine
Divine: Napisałem raptem kilka postów na hyde, każą mi iść na czat.

Miałem tak samo, szkoda, że z czatem mam tyle wspólnego co z forum, ale to detal :rotfl: oni zawsze mają racje xD
Dla nich każdy spoza ich wąskiego grona atencjuszy jest czatowym podludziem ^_^

Myślę, ze to nie jest miejsce dla nas : D
Niech tam sobie dalej piszą we własnym gronie znajomków d83dde2d 5-6 osób, a jaki mają z tego fun.
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Divine
Divine: Pewnie lubi małe tłuste muszki.

Zobacz sobie jpegi tego kwiatka : D
ZAJEBISTY :lol:
Divine
Divine
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci, że to nie jest kwestia lubię/ nie lubię, bo nie znam jej ^^ także nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć.

W sumie też nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, dlatego zapytałem Ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Te LEGENDY Hajdu 4-5 loginów, które plusują każdą swoją wypowiedź [z kilku kont] Rodzina internetowa

Rozumiem, że siedzą z kilku kont i udają piękne rozmówki, żeby tłum zastanawiał się, kto to taki ten fejm podtrzymuje?

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem tak samo, szkoda, że z czatem mam tyle wspólnego co z forum, ale to detal oni zawsze mają racje xD Dla nich każdy spoza ich wąskiego grona atencjuszy jest czatowym podludziem

Ostatnio jak pisałem na forum nie zauważyłem już tego, chyba hyde opanowali ludzie z czatu, w sumie można się cieszyć, bo jak kiedyś przeglądałem tematy, to myślałem, że już nic gorszego nie może byc.

Konto usunięte
Konto usunięte: obacz sobie jpegi tego kwiatka : D ZAJEBISTY


Zobaczę :D
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Divine
Divine: Rozumiem, że siedzą z kilku kont i udają piękne rozmówki, żeby tłum zastanawiał się, kto to taki ten fejm podtrzymuje?

To właśnie zaobserwowałem : D
Musiałbyś poczytać troszkę tam ^^ z 3 strony tych wymiocin i będziesz wiedział co w trawie piszczy :rotfl:
Divine
Divine: Ostatnio jak pisałem na forum nie zauważyłem już tego, chyba hyde opanowali ludzie z czatu, w sumie można się cieszyć, bo jak kiedyś przeglądałem tematy, to myślałem, że już nic gorszego nie może byc.

No jest tak jak piszesz + też miałem takie odczucia.
Co prawda sam nie pisałem tam lekko 2-3 lata [po prostu nie było z kim i o czym ^^], ale po tych ostatnich akcjach z napływami z czatu, MUSIAŁEM XD
Była jedna jakaś tam interesująca wymiana zdań ^^ po czym skończyły się argumenty i zaczął się trolling jak zawsze ^^
Po tym postanowiłem zmienić styl pisania :rotfl: i pokazać im [w praktyce] jak z mojej strony wygląda ich HAJD :D
Troszkę pośmiałem :crylol: i wróciłem na dział fotki z uśmiechem i nowymi pomysłami :smoczek:
Divine
Divine
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Musiałbyś poczytać troszkę tam ^^ z 3 strony tych wymiocin i będziesz wiedział co w trawie piszczy

Pozdrawiam, mi by się nie chciało, można czytać, ale tutaj nie ma co wynosić ze starych tematów. Chyba tysiące nudnych postów i tematów. Jaką mamy dziś pogodę i trochę wieści z internetów. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda sam nie pisałem tam lekko 2-3 lata [po prostu nie było z kim i o czym ^^], ale po tych ostatnich akcjach z napływami z czatu, MUSIAŁEM XD

Właśnie ja wszedłem i nie wiedziałem, że coś takiego się tutaj dzieję, dlatego założyłem sobie temat, napisałem kilka postów i się ruszyło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Była jedna jakaś tam interesująca wymiana zdań ^^ po czym skończyły się argumenty i zaczął się trolling jak zawsze ^^

Trollibg jest jak kop w tyłek, nigdy nie wiesz kto i kiedy Cię kopnie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po tym postanowiłem zmienić styl pisania i pokazać im [w praktyce] jak z mojej strony wygląda ich HAJD :D Troszkę pośmiałem i wróciłem na dział fotki z uśmiechem i nowymi pomysłami

Kurdę możesz mnie oprowadzić, bo ja na Hyde jestem nowa dusza. :lol:
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Divine
Divine: Pozdrawiam, mi by się nie chciało, można czytać, ale tutaj nie ma co wynosić ze starych tematów. Chyba tysiące nudnych postów i tematów. Jaką mamy dziś pogodę i trochę wieści z internetów.

Agree xDD
Divine
Divine: Właśnie ja wszedłem i nie wiedziałem, że coś takiego się tutaj dzieję, dlatego założyłem sobie temat, napisałem kilka postów i się ruszyło.

I jak wstępne odczucia? d83dde03
Divine
Divine: Trollibg jest jak kop w tyłek, nigdy nie wiesz kto i kiedy Cię kopnie

Troszkę tam powojowałem tak samo jak oni :lol: było wesoło :D
Divine
Divine: Kurdę możesz mnie oprowadzić, bo ja na Hyde jestem nowa dusza.

Też byłem nową [zabłąkaną owieczką czatu] napływem itp :lol:
Powiem Ci, że po 1 dobie pisania z nimi [w ich stylu] dodano mnie do grona hajdowiczów :rotfl: otrzymałem rangę top bezmózga :lol:
Boję się myśleć jaką bym dostał gdybym nie trollował :rotfl:
Swoją drogą, to szybko mnie do swego grona przyjeli :teletubbies: Jestem teraz czatowo/ hajdowy d83dde02
Także osłonię Cię własną klatą w razie problemów xD
Divine
Divine
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak wstępne odczucia?

Siedziałem trochę na forum czat, także nie wiedziałem jak tutaj jest, ale nie sądziłem, że będę tak ciepło przywitany.d83dde28

Konto usunięte
Konto usunięte: Też byłem nową [zabłąkaną owieczką czatu] napływem itp Powiem Ci, że po 1 dobie pisania z nimi [w ich stylu] dodano mnie do grona hajdowiczów otrzymałem rangę top bezmózga Boję się myśleć jaką bym dostał gdybym nie trollował Swoją drogą, to szybko mnie do swego grona przyjeli Jestem teraz czatowo/ hajdowy Także osłonię Cię własną klatą w razie problemów xD

Zobaczymy jak to będzie, bo moja ranga będzie taka sama albo i niższa, nie jestem człowiekiem, który lubi wcielać się w nowe środowisko, może zostanę bezmózgim człekokształtnym parobkiem piszącym głupie posty na Hyde. :lol:
Rosiczka
Rosiczka
  12 marca 2014
Divine
Divine: Dobre sobie, rosiczki to robaki na ryby. Doskonała przynęta na węgorza, najlepiej założyć go na haczyk "dwójkę"
Rosiczka to roślina :zonk:
Kulka
Kulka: nic nie widzę
:and:
Divine
Divine
  12 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: Rosiczka to roślina

Moja nowa definicja jako robak… lubię zmieniać definicję.
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Divine
Divine: Siedziałem trochę na forum czat, także nie wiedziałem jak tutaj jest, ale nie sądziłem, że będę tak ciepło przywitany.

Standard xD
Divine
Divine: Zobaczymy jak to będzie, bo moja ranga będzie taka sama albo i niższa, nie jestem człowiekiem, który lubi wcielać się w nowe środowisko, może zostanę bezmózgim człekokształtnym parobkiem piszącym głupie posty na Hyde.

Zaraz coś się tam naskroobie : D
Czas to przetestować w terenie :teletubbies:
Rosiczka
Rosiczka:

263a
Divine
Divine
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaraz coś się tam naskroobie : D Czas to przetestować w terenie

Sam coś wymyśl, ja tak niewiele wiem. :cry:
Rosiczka
Rosiczka
  12 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

czo?
Divine
Divine: Moja nowa definicja jako robak… lubię zmieniać definicję.


fe.
Divine
Divine
  12 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: fe.

Napisała co wiedziała, ale robaczki są lepsze niż kwiaty, każdy Ci to powie.
Paffeuu
Paffeuu
  12 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: czo?

Rumjenie się : D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.