BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014 (pierwszy post)

obraża mnie wy tego nie widzicie

BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
ale BlauGame jest ahahhaa boi sie i dał mnie do czarnej listy w nocy ;)
Shaitan
Shaitan
  27 stycznia 2014

Sam widać nie grzeszysz kulturą...
Jeśli chcesz zgłosić czyjeś nieodpowiednie zachowanie na czacie wyślij któremuś z modów bądź MG screen zgodny z tymi zasadami http://www.fotka.pl/forum/czat/443364,Poradnik_dla_zielony a nie zakładaj tematu na forum. Tłumaczę ci to ostatni raz.

Bianka
Bianka
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ale BlauGame jest ahahhaa boi sie i dał mnie do czarnej listy w nocy ;)

U moderatorów czarna lista nie działa czy macie się na niej czy też nie.
Co do screena napisałam Ci na priv. Prowokacja z Twojej strony również jest więc.. :)
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
Shaitan
Shaitan: Sam widać nie grzeszysz kulturą... Jeśli chcesz zgłosić czyjeś nieodpowiednie zachowanie na czacie wyślij któremuś z modów bądź MG screen zgodny z tymi zasadami http://www.fotka.pl/forum/czat/443364,Poradnik_dla_zielony a nie zakładaj tematu na forum. Tłumaczę ci to ostatni raz.

tłumacz mi wiele razy a ja i tak zleje to co do mnie mówisz to tylko Internet :) a nie real satanie :)
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
Bianka
Bianka: BezczelnyDestin: ale BlauGame jest ahahhaa boi sie i dał mnie do czarnej listy w nocy ;) U moderatorów czarna lista nie działa czy macie się na niej czy też nie. Co do screena napisałam Ci na priv. Prowokacja z Twojej strony również jest więc.. :)

mnie to nie interesuje ze nie działa , bo blau to kobieta hahahhahahaha boi sie tam gdzie nie ma siły ze mna gadać :D
Shaitan
Shaitan
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tłumacz mi wiele razy a ja i tak zleje


Zlejesz zakładając kolejny podobny temat? Skończ waść, wstydu oszczędź, naprawdę ;)
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
Shaitan
Shaitan: BezczelnyDestin: tłumacz mi wiele razy a ja i tak zleje Zlejesz zakładając kolejny podobny temat? Skończ waść, wstydu oszczędź, naprawdę ;)

wiesz drogi Shaitanie lubie z tobą na foru m rozmawiać :)
ArvesonVip
ArvesonVip
  27 stycznia 2014
d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02d83dde02 BezczelnyDestin brawo oby tak dalej widac ze troche sie juz boja ciebie
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: BezczelnyDestin brawo oby tak dalej widac ze troche sie juz boja ciebie

a mają wybór :) ja tylko powiem im daj głoś to dają :)
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
shaitan tak pilnujecie ze muszę się kłócić na fotka pl
ArvesonVip
ArvesonVip
  27 stycznia 2014
d83dde02hahahahahahahahaha oni nic nie robia
KiepskiKochanek
KiepskiKochanek
  27 stycznia 2014

wale blaugrane i barcelone
pozdrawiam

Arvena
Arvena
  27 stycznia 2014

Czym ty się chwalisz? Sam powinieneś zostać zbanowany;) za Twoje prowokacje (:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale BlauGame jest

nie ma takiego moderatora270c
Konto usunięte
Konto usunięte: obraża mnie wy tego nie widzicie

A ty nie widzisz, że także obrażasz:)
Konto usunięte
Konto usunięte: shaitan tak pilnujecie ze muszę się kłócić na fotka pl

Oczywiście najłatwiej kogoś obwiniać za swoje niestosowne zachowanied83dde12
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życzę zgody Pana BezczelnegoDestina z tuciemam69 :mrgreen:
Pozdrawiam :D
BezczelnyDestin
BezczelnyDestin
  27 stycznia 2014
Arvena
Arvena: Czym ty się chwalisz? Sam powinieneś zostać zbanowany;) za Twoje prowokacje (:BezczelnyDestin: ale BlauGame jest nie ma takiego moderatoraBezczelnyDestin: obraża mnie wy tego nie widzicie A ty nie widzisz, że także obrażasz:)BezczelnyDestin: shaitan tak pilnujecie ze muszę się kłócić na fotka pl Oczywiście najłatwiej kogoś obwiniać za swoje niestosowne zachowanie ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Życzę zgody Pana BezczelnegoDestina z tuciemam69 Pozdrawiam :D

eh odezwała sie pani konfident :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.