ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  13 listopada 2013 (pierwszy post)

To chodzi w sprawie mojego faceta. Nie wiem czy to normalne, ale jesteśmy ze sobą ponad rok i tak jak długo już jesteśmy razem to jeszcze nic nie wspomina ani nie rozmawia na żadne tematy typu ,,Plany na przyszłość" czy ,,Zakładanie rodziny" a mnie samej trochę głupio tak zaczynać takie rozmowy jeszcze się wystraszy i ucieknie myśląc że go do czegoś zmuszam. Tylko bym chciała wiedzieć na czym stoję, kocham go on też kocha mnie ponad życie, ale czasem to on mnie traktuje jak małą 5letnią dziewczynke niż jako dorosłą kobiete. Może się wstydzi ale nie powinno sie wstydzic przed drugą osobą, którą się kocha :( dwa razy tylko gdy był pijany to smsem pisał mi coś o dzieciach i ślubie, ale już dawno o tym zapomniał. Poradźcie mi coś jak mam na niego wpłynąć.

razotka
razotka
  14 listopada 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: Poradźcie mi coś jak mam na niego wpłynąć.

z pewnością nie będzie zachwycony jak przeczyta ten temat na forum...
ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  14 listopada 2013

Mój nie ma fotki i nawet nie wie, że takie coś wgl istnieje ;)

ostatecznycios
ostatecznycios
  14 listopada 2013

muszę napisać prośbę do administracji żeby dali nowy dział trudne sprawy heheszki
jak niee masz wpływu na faceta to co z ciebie za kobieta chyba nie jesteś pod niego ustawiona i na jego zawołanie

ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  14 listopada 2013

Ta Tylko, że jak Ja go o coś prosze to dlamnie tego nie zrobi... proszę go, żeby przestał pić i rzucił palenie a on mówi, że wstydzi się, że jego kumple go wyśmieją...więc chyba ,,kumple" są najważniejsi. A czasami to on się mnie wstydzi...

ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  14 listopada 2013

Dzwonić do mnie też nie potrafi bo jak zadzwoni to zazwyczaj jest tak pijany, że nie da się z nim normalnie rozmawiać przez telefon

ostatecznycios
ostatecznycios
  14 listopada 2013

to ty z nim na sile jesteś , jesteś z facetem dla którego się alkohol liczy a nie miłość i ty

UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  14 listopada 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: wstydzi się, że jego kumple go wyśmieją...więc chyba ,,kumple" są najważniejsi. A czasami to on się mnie wstydzi...


ania123zyntek185
ania123zyntek185: Dzwonić do mnie też nie potrafi bo jak zadzwoni to zazwyczaj jest tak pijany, że nie da się z nim normalnie rozmawiać przez telefon


I to nie daje Ci do myślenia2754
razotka
razotka
  14 listopada 2013

Że tak zapytam... ile Wy macie lat?
:woot:

ania123zyntek185
Posty: 33 (po ~244 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
ania123zyntek185
  14 listopada 2013

Ja mam 21 a on 23 i właśnie jest to, że jemu bardzo na mnie zależy mi również też na nim i nie jesteśmy ze sobą na siłe...Tylko twierdzi, że ma nałóg i nie umie z tego wyjść. A mnie wkurza to picie, może przewrażliwiona jestem już ponieważ w mojej rodzinie górował tylko alkohol matka z ojcem się bili a teraz to mam Tylko mojego faceta i niechce go stracić przez ten alkohol

razotka
razotka
  14 listopada 2013

Dopóki on sam sobie nie zda sprawy z tego, że ma problem z alkoholem to sama nic nie wskórasz.
Może staraj się poświęcić mu więcej czasu bo wydzwanianie po pijaku to żadna forma komunikacji a raczej najszybsza droga do kłótni... Poza tym masz dopiero 21 lat, więc po co spieszyć się z zakładaniem rodziny? Pomyśl o zapleczu finansowym i dopiero wtedy zacznij coś planować :)

jestemzenek
jestemzenek
  14 listopada 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: A mnie wkurza to picie,

no niestety wiekszosc pije i pic będzie do póki cło za alkohol nie zdrożeje tak jak na auta
Shaitan
Shaitan
  14 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety wiekszosc pije i pic będzie do póki cło za alkohol nie zdrożeje tak jak na auta

Alkohol wyprodukujesz sobie w domu za grosze - samochodu ani benzyny nie.

Ludzie chlali, chleją i będą chlać. Papierosy też palą mimo, że co chwilę są drastycznie podnoszone akcyzy.
Arvena
Arvena
  15 listopada 2013
ania123zyntek185
ania123zyntek185: proszę go, żeby przestał pić i rzucił palenie a on mówi, że wstydzi się, że jego kumple go wyśmieją...więc chyba ,,kumple" są najważniejsi

To są kumple :szok: przejmuje się zdaniem jakiś niedojrzałych kolesi albo to tylko pretekst :) I nie proś go o to tylko mu powiedz jasno " Dorośnij w końcu i zacznij myśleć o swoim zdrowiu i finansach a jak nie to się pożegnamy" :rotfl: he:D ja bym chyba tak powiedziała :and:
ania123zyntek185
ania123zyntek185: Ja mam 21 a on 23 i właśnie jest to, że jemu bardzo na mnie zależy mi również też na nim i nie jesteśmy ze sobą na siłe..

Jeśli mu naprawdę na Tobie zależy to powinien się zmienić bo moim zdaniem :
ania123zyntek185
ania123zyntek185: A czasami to on się mnie wstydzi...
d83ddc48 to jest niedopuszczalne :)
ania123zyntek185
ania123zyntek185: on mnie traktuje jak małą 5letnią dziewczynke

Bo sam się zachowuje jak dziecko (:
margarynam
margarynam
  15 listopada 2013

krótko i na temat.
Zadając się z nim dalej, zmarnujesz sobie życie na własne życzenie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.