Samiec
Samiec
  4 września 2013 (pierwszy post)
Takie tam z przymrużeniem oka :ninja:
Jak sobie otworzycie w osobnym oknie to można powiększyć, lepiej widać dialogi

praksyda
praksyda
  4 września 2013
Samiec
Samiec: Daleko Ci do mojej twórczości no ale może coś tam sensownego skrobniesz xD

no na hejty to nie liczcie, :jezyk:, znam pare ciekawych stron z komiksami, ale to juz nie dzisiaj , ide sie wykapac jestem 20 minut dopiero w domu;/
Daginda
Daginda
  4 września 2013

pozdrawiam! ;D

Samiec
Samiec
  4 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam! ;D

:sex:
Destiny
Destiny
  4 września 2013


PRAKSYDA !
praksyda
praksyda
  4 września 2013

łoo dziekuje za oscara, prawie jak Steven Spielberg nie? d83dde02

Leos
Leos
  5 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Tymoteusz jest osobą bardzo rozrywkową. Całymi dniami siedzi na czatach poszukując kogoś kto chce rozerwać się tak jak on. Poza tym Tymoteusz bardzo chętnie czyta Biblię. Nie dlatego, że jest wierzący czy religijny – nic z tych rzeczy. Tymoteusz po prostu dobrze bawi się odszukując fragmenty o kimś, kto miał takie samo imię jak on. Jego zapał euforia jednak nie trwa długo, Biblia to w końcu pokaźna księga, a Tymoteusz pierwszych skrzypiec nie gra.
Poza tym Tymoteusz chętnie spotyka się ze znajomymi. Dobrze, że odnalazł grupkę zapaleńców, dzięki, którym w pełni może oddawać się swoim ulubionym czynnościom, takim jak walka na miecze świetlne. Idealny zawód dla Tymoteusza to filozof.

Samiec
Samiec
  5 września 2013

Może mi to jakiś farbowany rudy przetłumaczyć na nasze?

Leos
Leos
  5 września 2013

Tymek swojego imienia nie poznajesz ? :D chodz na piwo wydrukuje ci to i dam osobiscie :D

Samiec
Samiec
  5 września 2013

Nadal jednak będzie to rudy bełkot ;P

Idę do pracy, pozdrówki

Leos
Leos
  5 września 2013

papatki ;*

Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  5 września 2013

Praksyda moim Miszczem! d83ddc9b

On n’est jamais content là où on est.

M0niolek
M0niolek
  5 września 2013

Hahahahahah<3 Praksyda jesteś wielka<3

SyIwia
SyIwia
  5 września 2013

Praksia ahahahahah :crylol:

DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek
  5 września 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czy wy jesteście poważni ? Rozumiem jakieś głupie internetowe filmiki dla zabawy, ale są granice. Nie zdajesz sobie sprawy z tego co robisz. Jak można? Wstawiając, w ogóle tworząc taki filmik, udowadniasz światu, że jesteś totalnym kretynem, który nie szanuje innych, Ojca Świętego, i tym samym samego siebie. Pewnie i tak nie zrozumiesz ani mojego, ani wielu innych komentarzy, bo do zrobienia czegoś takiego są zdolni tylko płytcy ludzie, ale BARDZO CIĘ PROSZĘ, usuń ten film.

Edit: To oczywiście do tego Praksydy, a nie do autora tematu.

Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  5 września 2013
DarekLowcaSzparek
DarekLowcaSzparek: To oczywiście do tego Praksydy,

Praksyda jest kobietą.

On n’est jamais content là où on est.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.